Shib Coin Önemli Bir Ortaklık Kurdu!

Shiba ınu metaverse projesi için büyük bir şirketle ortaklık kurdu...

Shib Coin Önemli Bir Ortaklık Kurdu!

Shiba Inu (SHIB), merakla beklenen SHIB: The Metaverse projesini tasarlamak ve geliştirmek için bir Amerikan sanal gerçeklik şirketi olan The Third Floor (TTF) ile işbirliği yaptı.

Shiba Inu (SHİB) ve The Third Floor ortaklığı

Shiba Inu ekibi, düzinelerce Marvel gişe rekortmeni üzerinde çalıştığı bilinen en yoğun görselleştirme şirketi olan The Third Floor (TTF) ile büyük bir ortaklık kurduğunu duyurdu . Şirket; film, televizyon, video oyunları, VR/AR ve konum tabanlı eğlenceye odaklı bir platformdur. TTF, popüler kripto para shib coin’in arkasındaki geliştiricilerin, sanatsal gelişimin kontrolünü ele alarak metaverse projesi için sanal ortamları tanımlamasına yardımcı olacak.    

Shiba Inu’nun ortaklık kurduğu The Third Floor birçok holywood filmi ile çalıştı

2004 yılında Los Angeles merkezli Sanal Gerçeklik Şirketi olarak kurulan The Third Floor, Güney Afrika, İrlanda, Avustralya ve Kanada gibi yerlerde müşterileriyle ortaklıklar kurarak küresel bir şirket haline geldi. Hollywood’da ve dünyanın dört bir yanında, üst düzey yönetmenler ve tasarımcıların rehberliğinde, görsel dünyalar ve her ölçekten hikayeler inşa ederek çok çeşitli projelerde çalıştı. Örneğin Dune, Avatar, Gravity, Avengers: Endgame, Horizon Forbidden West, Gears 5, Destiny, Tekken 6, Thor: Love and Thunder, For All Mankind, The Mandalorian gibi filmlerde ayak izleri var.

TTF’nin baş yaratıcı sorumlusu Dane Smith, Shiba Inu topluluğu tarafından paylaşılan sanatsal odaklı vizyonun “ilham verici” olduğunu söyledi. Smith, metaverse’nin potansiyel olarak sonsuz sayıda olasılık ve karma gerçeklik deneyimi sunabileceğine inanıyor.

Shiba Inu topluluğu, bir “meme parası” olarak görülmesine rağmen, faydalı olmaya güçlü bir vurgu yaptı. ShibaSwap değişiminin yanı sıra, geliştiriciler ekibi şimdi topluluk üyelerinin sanal bir ortamda arazi arsalarını basmasını mümkün kılan metaverse projesi üzerinde çalışıyor. Arazi sahipleri, ödüller üreterek pasif gelir elde edebilirler. Başlangıçta ödeme yöntemi olarak yalnızca Ethereum (ETH) destekleniyordu, ancak ekip daha sonra Shiba Inu (SHIB) tokenlerini de kabul etmeye başladı.     İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap