Binance Shiba Inu (SHİB) Coin’i Kullanarak Ulusal Köpek Gününü Kutladı!

Bu yılki Ulusal Köpek Günü, en çok Shiba ınu (SHİB) coine yarayacak gibi görünüyor.

Binance Shiba Inu (SHİB) Coin’i Kullanarak Ulusal Köpek Gününü Kutladı!

Binance’nin ABD kolu olan Binance US, yakın zaman da 23 Mart tarihinde yaşanacak olan Ulusal Köpek Günü’nü kutlamak için Shiba Inu’yu çevreleyin paylaşımlar da bulundu. İma, borsanın şimdiye kadar vaatleri nedeniyle küresel öneme sahip olan köpek temalı dijital varlığa saygı gösterme girişimiydi. ve topluluğun yorulmak bilmeyen çabaları.

Binance.US resmi Twitter hesabı, Ulusal Köpek Günü’nü kutlamak için Binance.US ekibinden bazı kişisel kuyruk sallayan arkadaşlarının resimlerini paylaştı.

Farklı  bir twitter paylaşımında US ekibi, üzerinde Binance, Shiba Inu, Solana, Ethereum ve Dogecoin logosu bulunan bir jean giymiş bir köpek yavrusu paylaştı.

ABD’de düzenlenen bu ulusal köpek günü Amerika Birleşik Devletleri’nde sahipsiz hayvan evlat edinmeyi teşvik eden, her yıl yapılan özel bir kutlamadır. Bu kutlama her yıl 23 Mart tarihinde yapılıyor. Ulusal köpek günü, 2006 yılında bir evcil hayvan yaşam tarzı uzmanı olan Colleen Paige tarafından .

Shib coin sosyal medya da popülerliğini artırıyor

Shibarium katman 2 çözümü heyecan yaratmayı sürdürürken, yapılacak olan bu kutlama, Shib coin için yükselen sosyal aktiviteyle aynı zamana karşılık geliyor. . Ünlü araştırma şirketi Lunar Crush, Shiba ınu (SHİB) coin için sosyal aktivitenin 3 ayın en yüksek seviyesi olan 47.88K’ya yükseldiğini söyledi.

Shibarium beta’nın halka sunulmasından sonra Shib topluluğu, ağ hakkında güncellemeleri talep ediyor. Shibarium yöneticilerinden biri, geliştiricilerin güncellemeler için çalışmalarını bitirdiğini fakat her şeyin sorunsuz olduğundan emin olmak adına kontroller yaptığını söyledi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap