Shiba Inu (SHİB), Metaverse Projesi İçin Güncellemeleri Duyurdu!

Shiba Inu (SHİB), Metaverse Projesi İçin Güncellemeleri Duyurdu!

Shiba Inu Projesi (SHIB), Metaverse ile ilgili ilerleme ve ayrıntılardan bahseden bir Nisan güncellemesi paylaştı. Ekip, kullanıcılara bu yılın sonuna kadar Metaverse ile etkileşime girme yeteneği sağlamayı hedefliyor, ancak devam eden geliştirme nedeniyle Metaverse’nin tamamı o zamana kadar tam olarak tamamlanmamış olabilir.

Metaverse ekibi, kullanıcılara daha fotogerçekçi bir deneyim sağlamak için geliştirme altyapısını geliştirmeye odaklanıyor. Ekip, Unreal Engine 5.1 kullanarak mevcut çalışmalarını düzenleyerek ve yeni merkezler oluşturarak, geliştirme sürecinde iyileştirmeler ve daha verimli bir iş akışı elde etti. Ekip, metaverse kalitesinin kullanıcıların beklentilerini karşılayacağından emin.

Shiba ınu için yeni araçlar oluşturuluyor

Ekip, altyapı iyileştirmelerine ek olarak, projenin ilk sürümü için bir dizi araç oluşturuyor. Bu araçlar, kullanıcıların olay örgülerini geliştirmeleri ve özelleştirmeleri için bir Plot Builder, benzersiz dijital kimlikler oluşturmak için bir Avatar Builder ve özellikleri gelecekteki bir blog gönderisinde paylaşılacak olan bir Game Maker aracından oluşur.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap