Shiba Inu ve Bu Kripto Paralarla Artık Yemek Sipariş Edilebilecek!

Kripto paralar ile ödemeler artıyor.

Shiba Inu ve Bu Kripto Paralarla Artık Yemek Sipariş Edilebilecek!

Yakın tarihli bir açıklamaya göre, kripto hayranları artık UberEats ve DoorDash gibi yemek dağıtım hizmetleri için kripto para kullanarak ödeme yapabilir. Ünlü bir kripto para ödeme hizmeti olan BitPay, kripto sahiplerinin iki yemek dağıtım sağlayıcısına SHIB aracılığıyla ödeme yapmasına izin veren hizmetler başlattı.

UberEats ve DoorDash gibi yemek dağıtım hizmetleri henüz kripto ödemelerini kabul etmese de BitPay, kripto sahiplerinin hizmetleri için diğer üç yoldan birini kullanarak ödeme yapabileceğini söyledi.

Kripto hayranları, UberEats ve DoorDash gibi yemek dağıtım hizmetleri için BitPay uygulaması aracılığıyla satın alınan kripto hediye kartları veya dijital para birimleri yüklü bir kripto para kartı ile ödeme yapma seçeneğine sahiptir.

BitPay web sitesi, kripto sahiplerinin yemek dağıtım hizmetleri için ödeme yapmak için Takeaway.com veya Menufy’yi de kullanabileceğini ve bunu kripto cüzdanlarındaki para birimiyle yapabileceklerini belirtiyor. BitPay ile yemek teslimatı için ödeme yapmak için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve diğer desteklenen kripto para birimleri de kullanılabilir .

En Zengin Anonim Bitcoin (BTC) Balinası Ne Yapıyor?

BitPay’in kripto para ödemelerinin önemli bir savunucusu olduğunu belirtmek ilginçtir. Kripto para sahiplerinin yeni varlık sınıfını kullanarak ödeme yapmasını kolaylaştırmak için firma, bir dizi başka itibari para ve kripto para ödeme sağlayıcısı ile işbirliği yaptı.

BitPay bu haftanın başlarında, Shiba Inu sahiplerinin artık Newegg gibi mağazalardan MacBook ve iPhone gibi Apple ürünlerini satın alabileceğini duyurdu. CMC’ye göre bugün Shiba Inu fiyatı 0,0000010 USD ve 24 saatlik 242,222,458 USD işlem hacmi. Shiba Inu son 24 saatte %0.20 arttı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap