Shiba Inu’nun Yeni Oyunu İçin Detaylar Geliyor!

Shiba ethernety için mesajlar sızdırıldı...

Shiba Inu’nun Yeni Oyunu İçin Detaylar Geliyor!

Sadece Shytoshi Kusama olarak bilinen Shiba Inu lider geliştiricisi ile Gossip Shib tarafından bugün Twitter’da paylaşılan topluluk üyeleri arasındaki Discord konuşmalarının bir ekran görüntüsü, Shiba Inu kart toplama oyunu Shiba Eternity’nin yönü hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkardı.

Sızdırılan sohbete göre Kusama, fiyat spekülasyonundan çok mümkün olan en iyi sonuçlara odaklandığını ortaya koyuyor. Ayrıca geliştirici, oyunun “SÜPER stratejik” olduğunu ve önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurguluyor.

Özellikle, bu yeni ayrıntılar, oyunun piyasaya sürülmesini çevreleyen Shiba Inu topluluğundaki heyecanı kesinlikle harekete geçirecek. Kusama, bugün erken saatlerde, genellikle proje için heyecanı göstermek için kullanılan bir Dragon Ball Z GIF’inin tweet’iyle bu heyecan alevlerini canlandırdı.

Topluluğun Shiba Inu projesinin iki yılını kutladığı için Shiba Inu’nun oyunun adını yalnızca geçen hafta açıkladığını belirtmekte fayda var. Ek olarak, son detaylara göre oyun, popüler hızlı strateji kart toplama oyunu Hearthstone ile kritik farklarla birçok benzerlik taşıyacak.

Özellikle Gossip Shib , Shiba Inu’nun uzun zamandır beklenen oyunu Ağustos ayının sonunda yayınlayabileceğini tahmin ediyor;

Shiba Inu oyunun adını daha yeni açıklamış olsa da, yapım aşamasında uzun zaman oldu. Shiba Inu, geçen yıl Aralık ayında Avustralyalı oyun geliştiricileri PlaySide Studios ile ortaklığını açıkladıktan sonra oyun üzerinde çalıştığını ilk kez duyurmuştu..

Geçen yıl topluluğunun gücü sayesinde büyük zirvelere ulaştıktan sonra, Shiba Inu ekibi daha fazla fayda yaratarak SHIB coin etiketini sallamak için çalışıtor. Bu baskı, geliştirme ekibinin Doggy DAO ve SHIB: The Metaverse dahil olmak üzere çeşitli girişimler başlattığını gördü.

Shiba Inu, son 24 saatte %2,96 ve önceki yedi güne göre %9,56 artışla 0,00001278 $ fiyat noktasında işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap