Shibarium Beta, 14 Milyon Cüzdan Dönüm Noktasını Aştı! SHİB Coin İçin Önemli!

Shibarium Beta, 14 Milyon Cüzdan Dönüm Noktasını Aştı! SHİB Coin İçin Önemli!

Shib coin ekosisteminin katman-2 ağı çözümü Shibarium, beta testinde büyük ilerlemeler kaydediyor. Geliştirilmiş bir Zincir Kimliği ile yeniden başlatılmasından sadece dört hafta sonra, ağın beta sürümü olan Puppynet, 14 milyondan fazla cüzdana sahip oldu.

Puppynet’in resmi blok keşfi olan Puppyscan’e göre, Shibarium beta ağı şu anda 14.061.584 cüzdana sahip. Bu rakamlar, Shibarium’un piyasaya sürülmesine yönelik muhtemel tepkiyi gösterebilir.

Kısa Sürede Hızlı Büyüme Test ağı, 24 Mart’ta yeniden yayına girdikten sadece bir ay sonra bu başarıyı elde etti. 14 saat boyunca çevrimdışı kaldıktan sonra 13 Nisan’da yeniden yayına girdiğinde, cüzdan sayısı 3.122.259’a (3,12 milyon) yükselmişti. İnanılmaz bir şekilde, test ağındaki cüzdan sayısı sadece dokuz günde %350 artarak toplamda 14 milyona ulaştı.

Ayrıca, Puppynet’in diğer alanlardaki performansı da arttı. Raporlama anındaki verilere göre, ağ toplamda 4.552.506 işlemi işledi ve günlük ortalama 68.782 işlem gerçekleştirdi.

Bunun yanı sıra, ağ şimdiye kadar toplam 489.457 blok işledi. Trafik artmasına rağmen, ağın ortalama blok süresi 5 saniyeden değişmedi. Artan sayıda metrik ve performans göstergesi, Şu anda Shibarium beta ağı üzerinde yoğun bir testin yapıldığının işaretidir.

Bu arada, ShibaSwap için hem yönetişim hem de Shibarium için gaz tokeni olarak hizmet veren Bone ShibaSwap (BONE) için talepte bir artış oldu. OKX, meme tokenlarından biri olarak listeleme seçeneği sunarak varlığı tüketicilerin dikkatine getirdi ve toplamda beş seçenek sundu.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap