SingularityNet (AGIX) Coin Dikkatleri Üzerine Çekmeye Devam Ediyor!

Elon musk'ın attığğı tweet, dikkatleri SingularityNet (AGIX) isimli coine çekti!

SingularityNet (AGIX) Coin Dikkatleri Üzerine Çekmeye Devam Ediyor!

Yapay Zeka (AI) ve sohbet robotları hakkındaki konuşmalar, OpenAI’nin ChatGPT’sinden sonra geçen yılın sonunda su yüzüne çıktığında, aynı bölgedeki tokenlarde popülerlik kazandı. SingularityNET, Fetch.ai ve SingularityDAO bunlardan birkaçı. AI’nın blockchain teknolojisi ile entegrasyonu, çeşitli güçlü faydalar sağlayabilir.

Ve Microsoft, Google gibi teknoloji devlerinin katılımı ve yakın zamanda Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın eklenmesi süreci daha da hızlandırıyor. Her iki yenilik de kesinlikle insan yaşamının iyileştirilmesi yönünde birbirini tamamlayacaktır. Eşdeğerlik de çok belirgindir. 

Özellikle Musk’ın son tweet’i yapay zeka tokeni SingularityNET (AGIX) için avantajlı olmayı ifade ediyor. Elon Musk, bir Yapay Genel Zeka (AGI) aracı oluşturma isteğini açıkladı . Ayrıca işe alma ve takım oluşturma ile ilgili kayıt dışı haberler de yayıldı. Özellikle paylaştığı tweet’e ”Singularity” kelimesi geçtiği için AGIX tokeni dikkatleri çekti. Bildiğiniz gibi Elon Musk gibi isimler yaptığı paylaşımlarda, bazen kripto paraların isimlerine benzer kelimeler kullanabiliyor ve bu sayede isim benzerliğinden dolayı ilgili kripto paranın fiyatında artışlar yaşanıyor.

SingularityNET Kazanımı

SingularityNET, tüketicilerin çeşitli AI araçları oluşturması, satması, satın alması veya takas etmesi için merkezi olmayan bir pazar yeridir. Ancak AGIX, kullanıcılar tarafından tek ödeme yöntemi olarak kullanılacak olan platformun yerel tokenidir. Elon musk’ın yaptığı paylaşımdan hemen sonra AGIX coin fiyatında yükselişler görüldü. Agıx, ”Bu Coin Nedir” isimli youtube kanalımızda yapay zekanın önemi anlaşılmadan önce birçok kez bahsettiğimiz kripto para birimiydi.

2023’ün başından itibaren AGIX tokeni, fiyatta %90’ın üzerinde bir artış sergiledi . Jeton şimdi bir ondalık değer yukarı 0,05 dolardan 0,544428 dolara yükseldi. Artış, yakın gelecekte de eğimli bir seyirde devam edecek.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap