Sky, Barclays’in Kripto Para Firması Copper’da Hisse Alacağını Söyledi!

Barclays kripto paralara ilgi duyuyor...

Sky, Barclays’in Kripto Para Firması Copper’da Hisse Alacağını Söyledi!

Sky News’e göre Barclays Plc, eski Şansölye Philip Hammond’u danışmanları arasında gösteren bir kripto para birimi şirketi olan Copper’ın hissesini satın alıyor.

Sky News’in kaynaklara dayandırdığı bir habere göre, Birleşik Krallık’taki borç veren, Copper için bir finansman turuna katılan bir grup yeni yatırımcı arasında yer alıyor ve birkaç milyon dolar yatırım yapacak ve fon toplamanın birkaç gün içinde tamamlanması bekleniyor.

Copper, kripto varlıklarında kurumsal yatırımcılara saklama, ana komisyonculuk ve takas hizmetleri sunmaktadır. Sky’a göre Barclays ve Copper rapor hakkında yorum yapmayı reddetti.

Kripto para birimleriyle bağlantılı şirketler zorlu bir yıl geçirdi ve bazıları Bitcoin gibi büyük dijital tokenler küresel olarak diğer risk varlıklarıyla birlikte çöktüğü için iflaslarla karşı karşıya kaldı.

Barclays Kimdir?

Bugün Barclays, perakende bankacılık, kredi kartları, kurumsal ve yatırım bankacılığı ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet gösteren büyük bir küresel finansal hizmetler sağlayıcısıdır. Barclays, dünya çapında 48 milyon müşteri ve müşteri için para taşır, borç verir, yatırım yapar ve korur.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap