SkyBridge Kurucusu, Fonunun Mevcut Zorluklarına Rağmen Hala Bitcoin’i ‘Uzun Vadeli’ Seviyor!

Anthony Scaramucci, mevcut durum hakkında ve gelecek odaklı düşüncelerini açıkladı...

SkyBridge Kurucusu, Fonunun Mevcut Zorluklarına Rağmen Hala Bitcoin’i ‘Uzun Vadeli’ Seviyor!

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci , fonunun son zamanlardaki mücadelelerine rağmen hala uzun vadeli bir Bitcoin ( BTC ) inananı olduğunu söylüyor.

CNBC ile yaptığı yeni bir röportajda , hedge fon emektarı, SkyBridge’in büyük bir yatırımcı göçüyle karşı karşıya olmasına rağmen, uzun vadede piyasa değerine göre en iyi kripto varlığını hala sevdiğini söylüyor.

“Cüzdanlarda üstel bir büyüme oldu. Bitcoin’deki işlemlerde üstel bir büyüme oldu… Ve bence zaman içinde Bitcoin, ekonominin büyük bir kısmı için eşler arası işlem raylı sistemi olacak. Ve bunun bir parçası olacak Ethereum veya belki Algorand gibi altta yatan teknolojiler olacak. Bu yüzden teknolojiye baktığımda, teknolojiyi incelediğimde, geleceğimizin bir parçası olmayacağına inanmakta zorlanıyorum.”

Ancak Scaramucci , Bitcoin’in kısa vadeli bir hata olabileceğini kabul ediyor ancak yatırımı dört yıllık bir ölçekte ölçtüğünü belirtiyor.

“Kısa vadede bu bir hataydı. Ama unutmayın, herkes kısa vadeli kayıpları olana kadar uzun vadeli bir yatırımcıdır. Bitcoin yatırımını dört yıllık bir aralıkta ölçmek istiyorum.”

Scaramucci daha sonra SkyBridge’in BTC zulasını 18.000 dolardan, yani kral kripto paranın işlem yaptığı süreden yaklaşık 4.600 dolardan daha düşük bir fiyattan satın aldığını ve yatırımcıların etrafta dolaşmayı düşünmeleri gerektiğini vurguladı.

“Herkesin farklı bir durumu var. 1970’den bu yana en kötü piyasa krizine sahibiz, yılın ilk yarısı 1970’den beri en kötü [oldu]. Bitcoin’in yıl içinde %50 düşmesiyle Bitcoin’de büyük bir konumumuz olduğunu düşünüyorum. Pozisyonumuzla ilgili ironik olan şey, Bitcoin’i 18.000 dolardan satın almamız ve böylece 69.000 dolara [ve] 22.000 dolara geri işlem yapmaları. Tabii ki, üstte para alıyorsunuz ve altta para kalıyor. Bu yüzden insanların bunu fark etmesini ve sakin kalmasını ve bizimle olmasını diliyorum.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap