CHZ Coin, Barcelona’nın Yan Kuruluşunun Bir Kısmını Satın Aldı!

CHZ Coin, Barcelona’nın Yan Kuruluşunun Bir Kısmını Satın Aldı!

CHZ coin’in arkasında bulunan Dünyanın en büyük Fan token blokzincirine sahip Socios, NFT ve WEB3 odaklı hedeflerini genişletmek ve hızlandırmak için önemli bir adım attı.

Chiliz (CHZ) coinin sahibi olduğu Socios, 100 milyon dolar karşılığında Barcelona’nın kurduğu Barca Studios şirketinin %24.5’ini aldı. Barcelona FC’nin Web3 ve değiştirilemez token (NFT) projelerini yöneten Barca Studios, Klüp hayranlarınıda takımla bir araya getiriyor. 2 yıl önce Barcelona ile Fan token anlaşması yapan Socios, Barcelona ile berabeer birçok etkinlik yaptı. Coinmarketcap.com verilerine göre Bar tokenlerin piyasa değeri 30.000 milyon dolar değerinde bulunuyor.

CHZ coin, haberin etkisiyle %20 oranında yükseldi. Yazıyı hazırlarken CHZ coin 0.15$ seviyesinde bulunuyor.

CHZ coinin arkasındaki Socios, bugüne kadar birçok spor klübü ile fan token anlaşmaları sağladı. Ayrıca bu anlaşmalar sadece futbol ile sınırlı değil. Formula 1 yarışlarından basketbol takımlarına, kadar işbirlikleri bulunuyor.

Bazı uzmanlara göre CHZ, fan token dünyasının Ethereum’u olacak.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap