Solana Hedeflerine Adım Adım Yaklaşıyor! Mağaza Geliyor!

Solana, NY'de açacağı mağaza ile kullanıcılara önemli bir deneyim yaratacak...

Solana Hedeflerine Adım Adım Yaklaşıyor! Mağaza Geliyor!

Büyük kripto paralar her geçen gün kendimi geliştiriyor ve yeni projeler ile yatırımcıların karşısına çıkıyor.Solana’da bu kripto paralardan sadece biri.

Solana, New York’un Chelsea ve Hell’s Kitchen mahalleleri arasında bulunan Hudson Yards’ta bir mağaza açıyor. Adının Solana Space olması beklenen mağaza, Solana Foundation tarafından açılacak.

Solana Hedeflerine Bir Adım Daha Yaklaştı

Geçtiğimiz ay bir konferans esnasında, gelecek yıl kendi mobil telefonunu piyasaya süreceğini duyuran Solana, bu hamlesi ile oldukça dikkatleri üzerine çekmişti. Solana, şimdiden, kendi telefon ve ürünlerini tanıtmak için mağazasını açıyor. Açılacak olan mağazada insanlar Solana blokzinciri-Sol coin’in nasıl çalıştığı ve web3 hakkında oldukça detaylı bilgi edinebilecek.

Solana bu hamlesi ile, blokzincir dışında, Fiziksel Dünya ürünlerinde varlığını sürdürmeyi hedefliyor.

Mağazamın açılmasına sadece günler kaldı ve şimdiden 30 özel kişiyi mağazaya davet ederek, küçük bir inceleme etkinliği yaptı.

Solana’nın NFT Rolü

Messari tarafından yayınlanan bir rapora göre, Solana ağının NFT’ler üzerindeki hakimiyetinde büyük bir artış var. Her ne kadar SOL coin fiyatında düşüşler görülsede, Solana blockchain’i üzerinde ki NFT etkinliklerinde büyük artışlar görüldü. .

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.