Ünlü Altcoin’in Web3 Telefonu İçin Ön Siparişler Başladı!

Solana Mobile, ABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa Birliği'ndeki kullanıcılar için Saga telefonlarının ön siparişleri açtığını duyurdu.

Ünlü Altcoin’in Web3 Telefonu İçin Ön Siparişler Başladı!

Geçtiğimiz haftalarda Solana (SOL) kendi web3 mobile telefonunu piyasaya süreceğini duyurmuştu. Solana ekibi, bugün ön siparişlerin başladığını duyurdu.

Solana Mobile, kullanıcıları Solana mobil mağazasında Saga telefonlarını ön sipariş vermeye davet etti. Solana Mobile, Solana Mobile Stack ve Saga telefonunu geliştiren mobil teknoloji şirketidir. Solana Labs’ın bir yan kuruluşu olan firma, Solana protokolünün geliştirilmesine katkıda bulunuyor. 

Solana Mobile konuya yönelik şu açıklamaları yaptı;

Geliştiricileriniz, arkadaşlarınız ve aileniz için birden fazla Saga telefonu ön sipariş vermekle ilgileniyor musunuz? Şimdi yapabilirsin: Artık aynı cüzdandan tek bir işlemde 10 cihaza kadar ön sipariş verebileceğiniz http://store.solanamobile.com ‘a gidin.

İlginizi Çekebilir; Solana Web3.0 Dünyasının Apple’i Olabilir mi?

Amiral gemisi Android cep telefonu artık Solana cüzdan başına 10 cihaz olmak üzere ön sipariş edilebilir. Telefon, Solana blok zinciri ile entegredir ve web3’te işlem yapmayı ve NFT’ler ve kripto para birimleri gibi dijital varlıkları yönetmeyi kolay ve güvenli hale getiriyor.

İlk lansman duyurusunda, Saga telefonunu ön sipariş veren müşterilerin, Saga mobil cihazlarının ilk dalgasına eşlik eden ve platformun yönünü etkileyen ilk bilet görevi gören bir NFT olan Saga Pass almaya hak kazandıkları açıklandı. . 

Saga, web3 özellikli donanımın geleceğini benimsemeye hevesli bireyler, geliştiriciler ve topluluk üyeleri için Solana’nın mobil deneyimidir. Telefon için ön siparişler için 100$ (tamamen iade edilebilir) depozito gerekir. Saga telefonu yaklaşık 1.000 ABD Doları tutarındadır ve şu anda geliştiriciler için mobil yığını test etmek için önceliklendirilmiştir. 

Solana (SOL) Coin Nedir?

Solana saniyede 50.000 TPS ile çok hızlı işlem onaylama özelliğine sahiptir. Kripto para piyasasında bulunan en aktif blokzincirler arasındadır. Ekip, birçok sektör için geliştirmeler yaparken, som zamanlarda DeFi sektörü odaklı iyi atılımlarda yaptı. Kurumların son zamanlarda en çok ilgi duyduğu blokzincir altyapısı Solana’dır. Solana Ağı’na NFT’ler geldiği gün, benzersiz alıcı sayısı 14.579 iken, şubat ayında 80.000 üzerine çıktı. Bu artışla beraber Ağ aktiflik kazandı ve bu sayede, günlük 15 milyon aktif işlemi işliyor.

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.