İlginizi Çekebilir
Son Bir Haftada En Çok Aranan Kripto Paralar!

Son Bir Haftada En Çok Aranan Kripto Paralar!

CryptoRank, bu hafta en çok aranan altcoinleri açıkladı...

1

Kripto piyasası, endüstrinin mevcut durumunu eleştirirken hafif toparlandı gibi görünüyor. Birkaç kripto para birimi , popülerlikleri ve ağ güvenilirliği nedeniyle sürekli olarak arama sonuçlarının en üstünde yer aldı. Kripto topluluğundaki insanlar, BTC, ETH ve ADA gibi belirteçlerin önceki on yıldaki konumlarına göre en belirgin olanlar olduğunu kolayca iddia edebilir. Ancak piyasadan bazı potansiyel ve gerçek trend olanları gözden kaçırıyorlar. Bugün, kripto piyasasında son 7 günün en trend aramalarına bir göz atalım.

Kaynak; CryptoRank

CryptoRank, kullanıcılara kripto piyasası veri toplama, analiz ve hatta ticaret uyarıları sağlayan bir platformdur. CryptoRank’e göre , kripto pazarında son 7 gün içinde en çok trend olan aramalar paylaşılıyor. Listede SOL, BTC, NEAR, MATIC, XRP, GMT, ATOM, DYDX, ADA ve BNB yer alıyor.

BTC Neden Her Zaman Kazanır?

Bitcoin her zaman sıcak tokenler listesinde yer alsa da, bu aslında şaşırtıcı olmayan bir sonuç, ancak bazı insanlar bunun neden böyle olduğunu merak edebilir. Kripto çağının başlangıcından bu yana Bitcoin, kripto çetesinin üstünlüğünü cezbetme yeteneğine sahiptir. Buna bağlı olarak, son 7 günün en popüler aramaları da içinde Bitcoin (BTC) içeriyor .

En çok aranan tokenler Solana (SOL), Bitcoin (BTC), NEAR, Polygon (MATIC) ve Ripple (XRP). Bu jetonların her biri, piyasa değeri açısından en iyi kripto para birimleri arasındadır. Buna göre, piyasa değeri sırasıyla 12,6 milyar dolar, 329 milyar dolar, 2,51 milyar dolar, 5,52 milyar dolar ve 16,1 milyar dolar. Bu acımasız kripto dünyasında dayanıklılıklarıyla popülerler. Her ağın, kripto kullanıcılarının ilgisini çeken kendi özellikleri ve benzersizliği vardı.

İlginizi Çekebilir;  Illuvium (ILV) Coin Nedir? ILV Coin Ne İşe Yarar? Ilv Coin Yorum!

Bununla birlikte, son jeton seti GMT, ATOM, DYDX, ADA ve BNB’dir. Bunlar, kripto topluluğuna yeni bir girişin sinyalini vermiş olabilir, ancak büyük yatırımcıların zihnini yakaladılar. Nitekim Cardano (ADA), sektörde bu kadar uzun süredir var olan potansiyel tokenlerden biri ve ekosisteminin kazandığı güven çok büyük. 

Yukarıda bahsedilen kripto varlıkların piyasa değeri ve ticaret hacmi, iyi performans gösterdiklerini gösteriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.