Star Atlas (ATLAS) Coin Nedir?

Sizler için atlas coin'nin ne olduğunu araştırdık.

Star Atlas (ATLAS) Coin Nedir?

Star Atlas, Solana blok zincirine dayanan uzay temalı, çok oyunculu bir oyun metaverse’dir. Automata tarafından geliştirildi ve oyuncuların “takım kurmalarına, organize olmalarına ve bilinmeyen bölgelere doğru savaşmalarına” izin veriyor .

Ağustos 2021’de ilk token oluşturma etkinliğini başlatan Star Atlas , oyuncuların benzersiz varlıkları üzerinde tam mülkiyete sahip olmaları ve gelir elde edebilmeleri için, takas edilemez jetonlar ( NFT’ler ) kavramını içeren oyun içi varlıklara sahiptir. Spesifik olarak, Star Atlas’taki her öğe, blok zincirine kaydedilen bir NFT’dir.

Star Atlas’ın 2 Ayrı Tokeni Vardır

Star Atlas’ın tüm oyun operasyonlarını yöneten iki jetonu vardır: POLIS ve ATLAS.

Oyuncular, oyuna başlamak için şirket içi pazardan gemileri, derin uzayı keşfetmek için kullanılan NFT tabanlı uzay araçlarını satın alırlar. Farklı ayrıntılara, mürettebata ve bileşenlere sahip bu uzay gemileri, bir oyuncunun rakip gruplarla savaşma ve Star Atlas metaverisi boyunca dağılmış varlıkları keşfetme yeteneği açısından kritik öneme sahiptir.

Star Atlas (ATLAS) Oyunu

Oyun bilgisine göre, oyun yıl 2620’de geçiyor ve üç benzersiz grup var: MUD, Ustur ve ONI.

İnsanoğlunun yönettiği MUD Bölgesi, ateş gücüyle tanınır; Bilinçli androidler tarafından kontrol edilen Ustur Sektörü, gövde güçleri ile tanınır; ve yabancı ırklardan oluşan bir konsorsiyum olan ONI Bölgesi, diplomasileriyle tanınmaktadır.

Oyuncular, söz konusu cüzdan için geri dönüşü olmayan bir karar olan üç gruptan birini seçer ve Star Atlas’ta devam eden uzay araştırmaları, bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet mücadelesine katılırlar.

Oyuncular, söz konusu cüzdan için geri dönüşü olmayan bir karar olan üç gruptan birini seçer ve Star Atlas’ta devam eden uzay araştırmaları, bölgesel fetih ve siyasi hakimiyet mücadelesine katılırlar.

Star Atlas ekibi, oynanışını modüller halinde yayınlar ve oynanabilecek tek modül, “ SCORE – Tier 0 ” adlı mini oyunlarıdır.

SCORE’da oyuncular, çatışmanın kendi taraflarına yardım etmek için uzay gemilerini görevlendirerek varlıklarını riske atabilir ve ATLAS kazanabilir.

Askere gittikten sonra, oyuncuların filolarını tamamen işlevsel tutmak için yeterli yakıt, mühimmat, alet takımı ve yiyecekle uzay gemilerini verimli tutmaları gerekiyor. Oyuncular, Star Atlas’ın pazarında gemiler ve kaynaklar gibi oyun içi varlıkları alıp satabilirler. USDC, oyun içi malları değiştirmek için ödeme olarak kullanılabilir, ancak ATLAS, NFT pazarında baskın para birimidir.

Projenin En İyi Yanı?

Star Atlas’ın en iyi özelliği topluluğudur.

Discord’daki Star Atlas topluluğunun 172.000’den fazla üyesi var ve günün hemen her saatinde birisi sohbet etmeye istekliyken, Twitter hesabı 300.000’den fazla takipçiye sahip ve binlerce kişi, örneğin 20 Mayıs’taki gibi , sürekli olarak Twitter Alanlarına katılıyor. .Star Atlas’ta gezinmek için her yardıma ihtiyacım olduğunda teknik destek almaktan çok, oyuncuların genel Star Atlas topluluğu içinde aidiyet hissetmelerini kolaylaştırdığı kapsayıcı bir topluluk var.

En Kötü Yanı?

Proje’nin 2,16 milyar tokeni şu an dolaşımda bulunuyor. Dolaşıma girmemiş 33.84 milyardan fazla token bulunmaktadır. Projeyi geliştirmek için, zamanla tokenleri satıp piyasaya sürecektir. Ayrıca ayı sezonunda bulunuyoruz. Ayı sezonunda proje ayakta kalabilmek için, token ekonomisini enflasyondan korumak zorunda. Ayı sezonunu sağlam geçirebilir ve piyasaya süreceği oyun beklentileri karşılayabilir ise gelecekte çok daha iyi bir fiyata sahip olabilir. Ayrıca yine ekibin söylemine göre oyun biraz gecikebilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap