Stargate (STG) Coin Blokzinciri, Fiyat Düşüşüne Rağmen Büyüme Gösteriyor!

Stargate (STG) Coin Blokzinciri, Fiyat Düşüşüne Rağmen Büyüme Gösteriyor!

Santiment, bu sabah Stargate (STG) coinin Arbitrum’daki ağ büyümesinin, fiyatının 18 Şubat’ta ulaştığı zirveden bu yana %51 geri çekilmesine rağmen dün tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmayı başardığını tweetledi.

Arbitrum’da Stargate ağının büyümesi (Kaynak: Santiment)

Tweet’e göre, Stargate (STG) ağında dün 4.683 yeni adres oluşturuldu. Santiment, Stargate Network’teki yeni aktif adreslerdeki artışın aktif oylamayla bağlantılı olabileceğini de belirtti.

🚀 #Stargate’in #Arbitrum’daki ağ büyümesi, 18 Şubat’taki zirvesinden bu yana % -51’lik fiyat geri çekilmesine rağmen dün #AllTimeHigh’a ulaşmayı başardı. En son içgörülerimiz, Stargate DAO aktif oylamayı olası bir katkıda bulunan olarak ve yüksek risk/ödül doğasını tartışıyor. 

Santiment (@santimentfeed) 28 Mart 2023

Basın zamanında, CoinMarketCap’e göre STG’nin fiyatı son 24 saatte %1,87 düştü. Sonuç olarak, STG’nin fiyatı şu anda 0,6355 $ seviyesinde bulunuyor. STG, dolar karşısında zayıflamanın yanı sıra lider altcoin Ethereum (ETH) karşısında da son 24 saatte %0,49 oranında zayıfladı. Ancak STG, son 24 saatlik döngüde kripto pazarı lideri Bitcoin’e (BTC) karşı %0,90 oranında güçlenmeyi başardı.

STG için günlük işlem hacminin, %46,65’lik bir artışın ardından, yazının yazıldığı tarihte 16.493.243$ seviyelerinde bulunuyor. Son olarak, STG’nin piyasa değerinin 102.001.905 $ olduğu tahmin ediliyor – piyasa değeri açısından 255. sırada yer alıyor.

Bu arada, Arbitrum (ARB) da son 24 saatte fiyat düşüşü gördü. CoinMarketCap, ARB’nin fiyatının %8,61 düştüğünü ve sonuç olarak 1,15 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. ARB coin, 2 kripto pazar liderine karşı sırasıyla %6,17 ve %7,45 zayıflayarak BTC ve ETH’yi geride bırakamadı.

ARB için günlük işlem hacmi son 24 saatte %10,33 düştü. Sonuç olarak, altcoin için toplam işlem hacmi şu anda 977.002.511 dolar civarında.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap