Telegram, Kripto Para Hizmetlerini Genişletiyor!

Telegram, Kripto Para Hizmetlerini Genişletiyor!

Rapora göre güncellenen özellik, kullanıcıların Telegram’ın web arayüzü aracılığıyla Bitcoin ile birden fazla işlevi gerçekleştirmesine izin verecek. Telegram’ın güncellemesi, sohbet programında artık mevcut olan kripto para birimleri ile ilgili popüler hizmetleri genişletiyor. Bu, herkesin Telegram web arayüzünü kullanarak işlem yapabileceği veya BTC alışverişi yapabileceği anlamına gelir.

Telegram Kripto Dünyasına Giriyor

Telegram ayrıca takas sektörünü, kullanıcıların Bitcoin, Tether ( USDT ) ve Telegram Open Network’ü (TON) birbirleriyle uygun oranlarda anında takas etmelerine olanak tanıyan bir özellikle güncelledi. 

Ayrıca, Telegram’ın son zamanlarda Bitcoin’in eşler arası ticaretini tanıtma ve kripto para birimlerinin kapsamını genişletme hamlesi, şirketin gelişmekte olan merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasında önemli bir oyuncu olma çabalarında önemli bir gelişmedir  .

Kripto para birimlerinin popülaritesi ve kullanımı artmaya devam ederken, Telegram ve diğer üçüncü taraf endüstrilerin nasıl gelişmeye ve dünya çapındaki kullanıcıların talep ve beklentilerine uyum sağlamaya devam ettiğini görmek ilginç olacak. 

Bitcoin ticaret fiyatı son birkaç gün içinde büyük bir düşüşe tanık oldu. Fiyat 30 bin dolardan 27 dolara düştü. CoinMarketCap’e göre, yazının yazıldığı sırada Bitcoin’in işlem fiyatı %3,58’lik bir düşüşle 27.284,28 dolar civarında . 

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap