The Sandbox (SAND) Coin Yeni Projesini Duyurdu!

The Sandbox, metaverse evreninde yaşattığı bir deneyimin aynısını gerçek dünyada sunacak.

The Sandbox (SAND) Coin Yeni Projesini Duyurdu!
Modern metropolis illuminated neon lights futuristic skyscrapers buildings on digital simulation grid cartoon vector illustration. Future city virtual model, game urban background. Nightlife concept

The Sandbox (SAND), MetaResidence One’ı tanıttı. Bu, birçokları için ilk benzersiz açık ev deneyimidir. Bu ilk MetaReal konağı olur. Bu iddialı proje, Miami, Florida’da bulunan gerçek dünya ve yeni inşa edilmiş bir evle ilgilidir. Aynı şeyin bir kopyası ise Sandbox metaverse dünyasında bulunuyor. Ekipteki kaynaklara göre, bu gerçekten ziyaret eden herkes için kesinlikle gerçeküstü bir deneyim olacak.

MetaReal, Metaverse’in olasılıklarının sınırı olmadığının kanıtıdır. İster yeni gelen ister deneyimli bir oyuncu olsun, hepsi MetaReal sanal mülkünü veya gerçek mülkünü keşfedebilecek.

Gerçek mülkün içinde, duvarları süsleyen estetik olarak yerleştirilmiş NFT koleksiyonları ve sağlanan mobilyaların ihtişamı vardır.

Bu evi ziyaret edenler için birçok avantaj ve ödülde olacak. Ekip, bu evi inşa ederken insanları etkilemek adına mükemmel bir ev yaptığını söylüyor.


İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap