Trader Joe (JOE), Yeni Özelliklere Sahip V2.1’i Başlatıyor!

Trader Joe (JOE), Yeni Özelliklere Sahip V2.1’i Başlatıyor!

JOE coin arkasındaki TraderJoe, yeni özellikleri bugün kullanıma sunuyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde kademeli olarak artırılacak.

TraderJoe (JOE) AutoPools Hizmeti

Autopools, Liquidity Book havuzları için otomatik likidite stratejisi yürütme platformu sağlar. Likidite varlıklarını aktif olarak yönetmek istemeyen müşteriler bunun yerine Otomatik Havuz kullanabilirler. Otomatik havuzlar, zincir dışı sinyaller, alternatif varlık karışımları vb. gibi daha sıra dışı teknikleri dahil etmek için zaman içinde geliştirilecektir.

Kullanıcılar bir Autopool’a token yatırabilir ve Verim Çiftliği, teminatlandırma ve kaldıraç gibi diğer DeFi işlemleri için kullanılabilen bir token makbuzu alabilir.

Likidite Defteri havuzlarında toplanan ücretler, sJOE Stakerlerine yüzde olarak dağıtılacaktır. Ücret paylaşımı her zincirle sınırlı olacaktır, bu nedenle sJOE on Arbitrum yalnızca Arbitrum’da ve sJOE on Avalanche ücretleri yalnızca Avalanche’ta paylaşacaktır.

Ücret paylaşımı, sJOE yatırımcılarının Likidite Defteri havuzlarında toplanan ücretlerin bir yüzdesini paylaşmalarını sağlar. Ayrıca Liquidity Book V2.1 geçisi sayesinde, tipik gaz maliyetleri %30-40 oranında azalacak. sJOE Ücret paylaşımı artık Avalanche üzerinde oluşturulan tüm V2.1 Likidite Havuzları için kullanılabilir. 

Taşınma, birkaç hafta boyunca aşamalı olarak gerçekleşecek. Artık taşınabilen havuzlar “Migration” kelimesiyle işaretlenecektir. Trader Joe, likidite sağlayıcılarının varlıklarını mümkün olan en kısa sürede V2.1’e taşımalarını tavsiye ediyor.

Kullanıcılar ayrıca yakın gelecekte tüm Likidite Kitap Piyasalarında seçilen fiyat noktalarında bir Token alım veya satımını gerçekleştirecek takas talimatlarını ayarlayabilecekler.

Bu özellik, kullanıcının istenen fiyat karşılanırsa likiditeyi geri çekme talimatıyla bir Likidite Defteri havuzuna jeton koyduğu ‘Maker’ tipi bir likidite emri işlevi gören yerel bir yapı olacaktır.

1 Şubat’ta Arbitrum’da v2 platformunun tanıtılmasıyla, Trader Joe son zamanlarda inanılmaz bir başarı elde etti ve işlem hacmine göre ilk beş DEX arasına yükseldi. Parasal teşvikler ARB’nin artan likiditesine katkıda bulunsa da, ekibin DEX’in sermaye verimliliğini artırma konusundaki yaratıcılığı, gelişiminin temel itici gücüdür.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap