Tüm Bu Altcoinler Bugünü İşaret Ediyor!

Tüm Bu Altcoinler Bugünü İşaret Ediyor!
Woman wearing a futuristic helmet standing in a virtual world, digital art style, illustration painting

Dün, bir dizi altcoin projesi, daha fazla bilgi sağlamadan aniden bazı büyük haberlere işaret eden “24.03.23” yazan bir fotoğraf yayınladı.

Daha sonra çok sayıda KOL cevap vererek bilgi verdi ve kendi tahminlerini yaptı. Retro airdropları ifşa etmede uzmanlaşmış OlimpioCrypto hesabı, ”DeFi projelerinin bir işbirliği olabilir” dedi.

Synapse, Sushiswap, LayerZero Labs, Rocket Pool, Hop Protocol, Sushiswap, Curve Finance, Balancer gibi tanınmış DeFi hesapları arasında hangi projenin Twitter duyurusunun birinci olduğunu söylemek imkansız.

Birçok kullanıcı, zkSync’in son zamanlarda büyük airdrop’uyla kripto topluluğunun dikkatini çeken Arbitrum projesinin ardından bir airdrop başlatacağı teorisine meyilli.

Ancak her şey sadece bir tahmin, bildiğimiz tek şey “03.24.23” dizisi ve böyle bir fırtınaya neden olacak kadar büyük bir şey olmalı. Bu bize Base projesini hatırlatıyor, Coinbase borsasının 2. katman blok zincirinde ayrıca “2.23.23” satırı var.

Bu, kripto projelerinin birlikte tweet attığı veya mesaj yayınladığı ilk sefer değil. Şubat ayında, DeFi projeleri arasında heyecan uyandıran “sola bakan ve sağa bakan yumruk emojileri” tweet’lerinin yalnızca kriptonun ademi merkeziyetçiliği hakkında farkındalık yaratmaya hizmet ettiği ortaya çıkmıştı.

Son zamanlarda kripto piyasasının heyecanıyla DeFi platformları, kapitalizasyonun 2023’ün başından bu yana sürekli artmasıyla doğal gelişimini geri kazanıyor. Tipik olarak, bugün piyasadaki en ünlü katman 2 olan Arbiturm, kilitli toplam değerini iki katına çıkardı. (TVL) yılbaşından bugüne. Bankalar gibi geleneksel piyasalar güvenlerini kaybederken bu, yatırımcılar için oldukça olumlu bir sinyal.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap