Türkler En Çok Bu Metaverse Altcoin’e İlgi Duyuyor!

2021 yılında en çok sevilen altcoin Shiba Inu, 2022 yılının mayıs ayından sonra ise bu Altcoin (Türkiye'de) koltuğu devralıyor.

Türkler En Çok Bu Metaverse Altcoin’e İlgi Duyuyor!

Son zamanlarda bitcoin düşerken, altcoinleri de kendiyle birlikte düşüşe sürükledi. Fakat, özellikle 2022 Mayıs sonrası bir altcoin öne çıkmaya başladı. Altcoin’in adı CEEK VR (CEEK)

Ceek coin, Mayıs ayından sonra en az 5 sefer Twitter finans gündeminde 1. sıraya yerleşti. Türkler twitterde binlerce tweet atmaya başladı. Bugün Twitter’ın Finans gündemini tekrar meşgul etmeye devam ediyor. CEEK coin bu ilgi sayesinde artış gösteriyor. Bu ilginin en büyük sebebi CEEK VR dünyasında başlayacak olan arsa satışları olduğu düşünülüyor. 15 temmuz tarihinde başlaması beklenen arsa satışlarına yoğun ilgi duyulmaktadır. Bildiğiniz gibi Binance borsasının coin listeleme kriterlerinde ilk sıralarda “En Çok İlgi Duyulan Coin” maddesi bulunmaktadır. Bazı kripto para uzmanlarına göre, bu ilgiden dolayı binance borsası CEEK Coini listeleyebilir. Tabi bunun şimdilik bir fikir olduğunu belirtmekte fayda var.

BeInCrypto Analistleri 7 Altcoin Seçti!

CEEK Coin Nedir?

CEEK VR (CEEK) Coin, kendine has metaverse evreninde sanatçılarla hayranlarını birleştirerek konser, tiyatro vb. etkinlikleri arttırılmış gerçeklikle sunan bir projedir.

Hem kendi oluşturduğu metaverse evreni hem de bu evrene özel üretilmiş VR gözlük setiyle piyasaya çıkan CEEK VR, bir anda tüm dünyada dikkat çekmiş ve hızlıca yapım şirketleri ve sanatçılarla anlaşmalar yapmaya başlamıştır.

Bu anlaşmalarla adını daha fazla duyurmayı başaran CEEK VR Coin, buna paralel olarak da kendine oldukça yüksek bir yatırımcı kitlesi bulmuştur.

Metaverse projesi olarak büyük oranda metaverse oyunları üreten projeler yerine benzersiz bir fikirle ortaya çıkan CEEK Coin, bu adımıyla aynı kategorideki birçok projenin önüne geçmiştir.

Kısa zamanda gerçekleştirdiği iş anlaşmaları, yatırımcı sayısı, projeyi destekleyen topluluk gibi faktörler de göz önüne alındığında CEEK VR (CEEK) Coin’in ileride çok daha fazla konuşulacağı kaçınılmaz!

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.