Twitter Bu Altcoin’in Hesabını Askıya Aldı!

Twitter Bu Altcoin’in Hesabını Askıya Aldı!

Ethereum toplama aracı ve ARB isimli altcoin’in arkasındaki blokzinciri Arbitrum’un Twitter hesabı Pazartesi günü kapatıldı . Offchain Labs’ın kurucu ortağı Harry Kalodner askıya almayı doğruladı, ancak Twitter’ın gerekçesi konusunda net değildi. Raporlara göre, diğer rahatsız edici hesaplar tarafından süpürülürken yanlışlıkla spam olarak işaretlendi.

Arbitrum, Ethereum için bir katman-2 (L2) ölçeklendirme seçeneğidir . Zincir dışı işlemleri işler ve yalnızca Ethereum ana zincirinde kaydedilecek sonuçları iletir. Bunu yapmak, ana zincirdeki tıkanıklığı ve işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltır.

Askıya almanın, halen %12 civarında düşüş gösteren Arbitrum fiyatı üzerinde önemli bir etkisi oldu . Arbitrum’un askıya alınması, Arbitrum’un yeni ARB yönetişim simgesinin merakla beklenen lansmanından bir haftadan kısa bir süre sonra geldi. 

Buna rağmen Arbitrum’da kilitlenen toplam değer artıyor. Toplam kilitli değer (TVL) sistemin ARB coinin bir airdrop yoluyla erken benimseyenlere vermesinden sonra artış gösterdi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap