Twitter ve eToro, Ortaklaşa Hisse Senedi ve Kripto Para Ticaretini Başlatacak!

Twitter ve eToro, Ortaklaşa Hisse Senedi ve Kripto Para Ticaretini Başlatacak!

Popüler sosyal medya platformu Twitter, CNBC’nin bildirdiğine göre, kullanıcıların platformda kripto para birimleri ve hisse senetleri ticareti yapmalarına izin verecek yeni bir özellik tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni özellik, fintech firması eToro ile işbirliği içinde başlatılıyor.

Twitter kullanıcıları, eToro aracılığıyla çeşitli finansal enstrümanlar için piyasa grafiklerini inceleyebilecek, kripto para birimleri ve diğer varlıkları satın alıp satabilecekler. Sosyal medya platformu ve fintech firması arasındaki son işbirliği, şu anda kullanıcıların TradingView’den gerçek zamanlı ticaret verilerini görüntülemelerine izin veren cashtags özelliğini genişletecek.

Twitter CEO’su Elon Musk daha önce Twitter’ı tüm-içinde bir uygulama haline getirme fikrini ortaya atmıştı ve odak noktası birçok çevrimiçi tesisi kullanıcılara tek bir yerden erişim sunan bir ekosistem oluşturmaktı.

Bu gelişmekte olan bir hikaye ve daha fazla bilgi geldikçe size bildireceğiz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap