UFO Gaming (UFO), NEO Blockchain’in de Oyunlar Geliştirecek!

UFO Gaming (UFO), NEO Blockchain’in de Oyunlar Geliştirecek!

UFO Gaming, zincirin kararlılığı, güvenliği ve kusursuz kullanıcı deneyimi nedeniyle Neo üzerinde oyunlar geliştirmek için Neo EcoBoost programına katılıyor. UFO Gaming ekibi, oyuncuların ilgi çekici oyna-kazan oyunları, NFT pazarları ve blok zinciri ile ilgili diğer özellikleri bulabileceği etkileşimli bir dijital ortam yaratmayı amaçlıyor.

UFO Gaming ekibi, oyun içi varlıkların mülkiyeti yoluyla diğer oyuncuları güçlendirmeye çalışan tutkulu oyunculardan oluşur. UFO Gaming, oyun içi varlıkların (NFT’ler olarak temsil edilir) oyunlar arasında aktarılması için destek sunacak. Ekip ayrıca DAO yönetimini dahil etmeyi ve platformunda oyun projeleri için IDO’lar sunmayı hedefliyor.

UFO Gaming CEO’su UFoger şunları söyledi:

Neo N3, dApp uygulamaları geliştirmek için esnek bir çerçeve de dahil olmak üzere gelişmiş platform yetenekleri ve rafine bir ekonomik model sunar. Bu, N3’ü UFO Gaming için mükemmel protokol geliştirmesi yapar. Yaklaşan oyunlarımızdan bazılarını hızlı, ucuz ve sorunsuz bir protokol üzerinde oluşturmamıza izin verecek.

İleriye dönük olarak, UFO Gaming ekibi, yakın zamanda verilen bir hibenin desteğiyle Neo’da yeni bir oyun başlatmayı planlıyor.

EcoBoost Hakkında

EcoBoost programı 2019’da başlatıldı ve başlangıçta ortakları işe almaya odaklanmak için 100 milyon ABD Doları ile ekildi. 2022’de program, 200 milyon dolarlık artan bir hazine ile yeniden başlatıldı ve dApp’lerin, projelerin ve ekiplerin Neo ekosistemine dahil edilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Sonuç olarak program, Neo blok zincirini kullanan projelerin büyümesini ve başarısını yönlendiren işletmeleri kuluçkaya yatırmak için tasarlanmıştır.

Üye olduktan sonra, üyeler 50.000$’a kadar finansman, teknolojik yardım, topluluk erişimi, pazarlama desteği, token listeleri, likidite teşviki ve diğer sektör kaynaklarına erişim dahil olmak üzere yaşam döngüsü desteği için uygun hale gelebilirler. İlgilenen taraflar, Neo’nun Eko Destek sayfasından başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

UFO Gaming, yeniden başlatılan EcoBoost programına en son katılanlar olarak Hacash.Diamonds ve Supernova’ya katılıyor.

Tam duyuru aşağıdaki bağlantıda bulunabilir:
https://neo-blockchain.medium.com/ufo-gaming-joins-neo-global-development-ngd-ecoboost-program-726397999b99

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap