Uniswap, NFT Odaklı DEX, Sudoswap’ın Entegrasyonunu Duyurdu!

Uniswap tüm NFT pazarlarını tek bir yerde toplayacak...

Uniswap, NFT Odaklı DEX, Sudoswap’ın Entegrasyonunu Duyurdu!

NFT odaklı merkezi olmayan bir borsa (DEX) Sudoswap,  şimdi en büyük kripto DEX Uniswap’a entegre ediliyor. Bugün Uniswap’ın NFT’leri “tam Sudoswap desteğiyle” tanıtacağı, şirketin NFT ürünleri başkanı Scott Lewis’in bir tweet’inde duyuruldu. Makaleye eşlik eden bir yanıta göre Sudoswap entegrasyonu çoktan başlamış olabilir.

İzinsiz kripto para ticareti yapmak isteyenler için Uniswap, dünyanın en büyük merkezi olmayan borsasıdır (DEX). DeFi Llama’nın verilerine göre, Ethereum, Polygon, Arbitrum, Optimism ve Celo protokollerini kapsayan likidite havuzlarında 6 milyar dolardan fazla değer tutuluyor.

NFT Sektörüne Cesur Giriş

Haziran ayında protokol, NFT pazarlarının toplanması için bir platform olan Genie’yi satın aldığını duyurdu. Uniswap , NFT’leri kendi platformunda barındırmak yerine, müşterilerin çeşitli pazarlardan NFT’lere tek bir yerden erişmesine izin vermeyi amaçlamaktadır. Ürün hattının NFT’leri içerecek şekilde genişletilmesi, hizmetin arkasındaki ekip tarafından “önemsiz” ve “gelişmekte olan dijital ekonomide bir tür değer” olarak adlandırıldı.

NFT’ler için merkezi olmayan bir değişim (DEX) olan Sudoswap, kullanıcıların NFT’leri merkezi olmayan bir şekilde satın almasına veya satmasına olanak tanır. Ayrıca, platform gaz için optimize edildiğinden, OpenSea’nin yüzde 2,5 ücret oranından beş kat daha ucuzdur.

Lewis’e göre, Uniswap’ın NFT entegrasyon stratejisi zaten aktif halde. Daha da önemlisi, NFT DEX’ler ve daha deneysel teklifler dahil olmak üzere, daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinin protokol tarafından destekleneceğini gösteriyor. Ekibe göre, NFT ticaretinin yıl sonundan önce web sitesinde mevcut olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap