Ünlü Altcoin CEO’su; 2 Ay içinde 3 Kat Yükseliş Yapacağız!

Ünlü Altcoin CEO’su; 2 Ay içinde 3 Kat Yükseliş Yapacağız!

Elon Musk’ın paylaşımlarından ilham alan bir altcoin olan Floki Coin’in anonim CEO’su (FLOKICEO), önemli açıklamalar yaptı. Ünlü CEO konuya yönelik şu açıklamayı yaptı;

Büyük bir borsa ile başarılı bir anlaşmaya vardığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Dünyanın en büyük 10 borsasında. Bu ay 100 milyon dolar işlem hacmine ulaşacağız ve hedefimiz önümüzdeki 2 ay içinde 800 milyon dolarlık piyasa değerine ulaşmak.

Yorumlar, FLOKICEO hayran tweet’leriyle dolup taştı.  CoinMarketCap’e göre ilk on kripto para borsası Binance, Coinbase, Kraken, KuCoin, Bitfinex, Bitstamp, OKX, Gate.io, Bybit ve MEXC. FLOKI CEO’su zaten dünyanın en büyük borsası Binance’te mevcut .

Şirket geçtiğimiz yıl italya, Türkiye süper lig ve rusya takımlarıyla birçok sponsorluk anlaşması imzalamıştı. O günden beri Floki coin’in ünü gittikçe artıyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap