İlginizi Çekebilir
Ünlü Analist Bitcoin ve Bu Altcoin İçin Analizlerini Paylaştı!

Ünlü Analist Bitcoin ve Bu Altcoin İçin Analizlerini Paylaştı!

Altcoim sherpa, Piyasaya yönelik analizler yaptı ve takipçileriyle paylaştı. Bucoinedir.com olarak sizler için derledik.

0

Popüler bir analist, kısa vadeli bir ralli elde etmek için bir kriptonun devam eden piyasa düşüş trendinden ne zaman çıkacağını ve Bitcoin‘in yönünü tahmin etmeye çalıştı. Altcoin Sherpa , 180.000 Twitter takipçisine, bir saatlik ila günlük yüksek zaman aralığı [HTF] çizelgelerinde altcoinler tarafından teşvik edilmediğini, ancak belirli projeler için geçici olarak yukarı yönlü potansiyel olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Sherpa, hem Cosmos’un (ATOM) piyasa düşüşünde başarılı olabileceğini düşünüyor.

“HTF piyasa yapısı birçok altcoin için hala inanılmaz derecede düşüşte ancak biraz daha fazla kesme/öğütme + bu alt tür kalıpların oynadığını görürsek, kısa vadeli bir yükseliş göreceğimizi düşünüyorum.

,

Bitcoin (BTC) Ayı Sezonunda 12.000 Dolara Düşebilir

BTC Fiyatının potansiyel olarak düşündüğünüzden daha fazla artacağı potansiyel olarak bir ayı piyasası rallisi arıyorsunuz. 30.000 dolara kadar bir hamle gibi görünebilir. Oraya çıkacak gücü var mı bilmiyorum ama bu benim izlediğim bir senaryo.

Altcoin Sherpa, BTC’nin fiyatının nihayetinde yalnızca değeri veya talebi yerine hisse senedi piyasaları tarafından belirlenebileceğini eklemeden önce, Bitcoin için potansiyel bir düşüş döngüsü olarak 12.000 $’ı belirleyerek sözlerini sonlandırıyor.

“Mart ayının sonlarında gördüğümüz bu son düşüş testi, gördüğümüz son gerçek düşüş testiydi. Geriye kalan her şey konsolidasyon, çöküş, konsolidasyon, çöküş oldu. Şimdi konsolidasyon aşamasındayız. Kesinlikle 12.000 dolara veya herhangi bir yere başka bir düşüş görebiliriz. Ama başka bir ayı piyasası rallisi olacak, nasıl görüneceğini veya ne kadar güçlü olacağını bilmiyorum, ama dediğim gibi, bence büyük ölçüde hisse senetlerine bağlı olacak. Maalesef işin doğası bu.”

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap