Ünlü Analist Bu 2 Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor!

2018 Bitcoin ( BTC ) dibi olarak adlandırmasıyla tanınan popüler bir kripto analisti, en iyi Ethereum ( ETH ) rakibinden yana tahminler yapıyor.

Ünlü Analist Bu 2 Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor!

Smart Contracter takma adıyla piyasa da bulunan analist,  221.800 Twitter takipçisine Fantom’un ( FTM ) fiyat tablosunun “gerçekten iyi” göründüğünü söylüyor .

“Burada FTM’yi seviyorum, %17’lik katı düşüş, kilit destekten ve yapıdan sıçrama şimdiye kadar yalnızca 3 dalgalı bir düşüş oldu. Bence FTM alınabilecek kripto paralar arasında bulunuyor ve yükseliş bekliyorum.

Smart contract

FTM, yazı yazarken 0,468 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 43. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %2,36 düştü. Ancak yılın başından bu yana %135’in üzerinde kaldı.

Smart Contracter, Frax ( FXS ) stablecoin protokolü için yönetişim tokeninde de yükselişe geçti .

“Buradaki FXS’yi gerçekten seviyorum, diplerden güzel 5 dalga yükselişi ve 3 dalga geri 0.618’e iniyor. Buradan %40’a kadar trendin devam etmesi bekleniyor.”

Smart contract

FXS, yazı yazılırken 7,90 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 80. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %2,5’ten fazla düştü.

Smart Contracter, diğer kripto varlıkları açısından artık bir “ETH maksi” olduğunu söylüyor çünkü piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, 2023’ün ilk çeyreğinde Bitcoin’e karşı bir hedef değeri geçti.

Ethereum, son 24 saatte %3,75 düşüşle bu yazı yazılırken 1.734 dolardan işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap