Ünlü Analist Bu 2 Altcoin’de Yükseliş Ön Görüyor!

Micael Can de Poppe, teknik analize bakarak bu 2 altcoin'de yükseliş bekliyor...

Ünlü Analist Bu 2 Altcoin’de Yükseliş Ön Görüyor!

Yaygın olarak takip edilen analist Michaël van de Poppe, kripto piyasaları için ayı döngüsünün düşük olduğuna inandığını söyledi.

Van de Poppe, 618.600 Twitter takipçisine, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değerinin önemli bir dip göstergenin hemen üzerine çıkmayı başardığını söyledi.

“En önemli grafik Bitcoin değil. Kripto için toplam piyasa değeridir (TOPLAM). Son çöküşte ve tekrar yükselişte 200 haftalık hareketli ortalamanın altında asla kapanmadı. Bu, en düşük seviyeyi gördüğümüz anlamına gelir. En olası senaryo, 1,25 trilyon dolara doğru devam etmek.”

Yazma sırasında, tüm kripto varlıklarının toplam piyasa değeri 1 trilyon doların biraz üzerindeyken, TOTAL grafiğinin 200 haftalık hareketli ortalaması 860 milyar dolar civarında seyrediyor.

Van de Poppe, kripto piyasalarında sürekli bir sıçrama öngördüğünden, analist, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim tokeni olan CRV konusunda iyimser.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, CRV’nin direncini 1,45 dolar civarında çıkarmadan önce bir geri çekilmeye hazır göründüğünü söyledi.

“Dört saatlik grafiğe göre, trend yükseldi, bu yüzden bir çıkış yakalayabiliriz… Ancak bu aralığı yüksek (1,45 $) test ettiğimiz düşünülürse, henüz net bir kırılma olmaması çok mantıklı… bu durumda, ben 1,17 dolardan uzun vadelilere bakacağım… Bundan sonra 1,98 dolara doğru bir tetikleyici alacağımı varsayıyorum.” 

Yazma sırasında, CRV son 24 saatte %4’ün üzerinde düşüşle 1,39 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin ise Ethereum ( ETH ) rakibi Fantom ( FTM ). Van de Poppe’ye göre, FTM’nin 0,36 dolardan ani direncini kırmayı başarmadan önce bir geri çekilmeye tanık olması muhtemel.

“0,31 dolar civarında teste girebiliriz. [Bu] bu testten sonra (0,33 $) olması garip olmazdı. Ancak genel olarak eğilim yükseldi ve soldan 0.29 dolara çok güçlü bir sıçrama aldık. Bu büyük olasılıkla bir kopuşa neden olacak. ”

Van de Poppe, bir kopuşun FTM’yi 0,46 dolara kadar çıkarabileceğini söylüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap