Ünlü Analist; Bu Altcoini Satın Almak İçin Bu Seviyeyi Bekleyin!

Ünlü Analist; Bu Altcoini Satın Almak İçin Bu Seviyeyi Bekleyin!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) rakibi Polkadot’un (DOT) bir miktar istikrar bulmadan önce mevcut fiyat seviyesinden %56’lık büyük bir kesintiye tanık olabileceğini söyledi.

 ”Altcoin Sherpa”, 179.900 Twitter takipçisine birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un önemli ölçüde daha düşük fiyat seviyelerinde destek bulabileceğini söyledi.

“DOT: 3-5 dolar, muhtemelen bu şeyi biriktirmeye başlamak için iyi bir yer. Oradaki yüksek hacimli düğüm. Bu zincir bence şu ana kadar oldukça büyük bir başarısızlıktı.”

Yazma sırasında, DOT 6.85 $ için el değiştiriyor.

Polkadot’un Kurucusu Parity Technologies, 3 Yönetici İşe Aldı

Stratejist ayrıca Cosmos (ATOM) ve LookRare (LOOKS) altcoinlerine de göz kulak oluyor. Altcoin Sherpa, ATOM ve LOOKS’un hala ağır bir düşüş trendinde olduğunu ancak kısa vadeli bir geri dönüş paterni basma şansları olduğunu söylüyor.

“Henüz herhangi bir geri dönüş modeli görmüyorum. Belki bazı Adem ve Havva’nın çift dip olduğunu görebilirsiniz, ancak eğilim hala inkar edilemez bir şekilde düşüşte. Bunların işe yarayacağı şüpheli, ancak kısa/orta vadede tersine dönüş için izleyeceğiniz şey bu.”

Altcoin Psycho; Bu Altcoin’e Çok Güveniyorum!

Ethereum tabanlı NFT pazarı LookRare’in hizmet belirteci olan LOOKS , gün içinde yaklaşık %4 düşüşle 0.27 $’dan işlem görüyor.

LooksRare LOOKS Nedir?

LooksRare merkeziyetsiz ve topluluğunu ön planda tutan bir NFT pazar yeridir. “NFT insanlarından NFT insanları için” sloganı ile yola çıkan LooksRare Ocak 2022 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.