Ünlü Analist, Ethereum ve En Büyük Rakibi için Yükseliş Bekliyor!

Ünlü Analist, Ethereum ve En Büyük Rakibi için Yükseliş Bekliyor!

Geniş çapta izlenen bir kripto stratejisti, akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Solana‘yı (SOL) takip ettiğini ve her iki varlığın da ayı nasıl kapattıklarına bağlı olarak büyük bir artış potansiyeli gördüğünü söylüyor.

”Sahte analist DonAlt” isimli analist, 411.100 Twitter takipçisine, Ethereum’un aylık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başarırsa yaklaşık %80’lik bir ralli başlatmasını beklediğini söyledi.

Kaynak, DonAlt/Twitter

“Aylık destek şu ana kadar tutuldu. Yaklaşık 1.000$ aldım ve bu ayı yukarıda kapatırsak, [kar almak] için ~2.200$’lık bir fiyatlama bekleyeceğim.”

Yazının yazıldığı sırada Ethereum , geçen gün %1,62 artışla 1.237 dolardan işlem görüyor.

DonAlt ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’un ay sonu performansını takip ediyor. Analiste göre, Haziran ayını 0.058 BTC (1.242 $) civarında kapatırsa ETH/BTC patlayabilir.

Kaynak, DonAlt/Twitter

“Burada ETH için çok ilginç bir nokta. Düşük aralığı geri alabilirse, BTC’ye göre tam göndermesi gerektiğini düşünüyorum. Direnişte yakın olmak pek hoş olmaz.”

Ethereum rakibi Solana’ya bakan DonAlt, SOL’un ayı aylık destek seviyesinin üzerinde bitirdiği sürece değerini ikiye katlayabileceğini söylüyor.

Her şey bir yana, bu benim uzun vadeli SOL görüşüm. Aylık kapanış 43 doların üzerinde ve gerçekten de ~100 doları bir şekilde yeniden test etmemek için herhangi bir neden göremiyorum. Aylık kapanana kadar, bu hafta başında yayınladığım haftalık yayını izleyeceğim.

Analist;

Yazma sırasında, Solana (SOL) 40.98 $ için el değiştiriyor.

Bu tahminler analist tahminleridir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmanız gerektiğini unutmayın.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap