Ünlü Analist, Kısa Vadede Bu 3 Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor!

Popüler bir kripto stratejisti, akıllı sözleşme protokolü Solana ( SOL ) ve sanal gerçeklik platformu Decentraland ( MANA ) coin ve FXS coin için kısa vadede mavi gökyüzü gördüğünü söylüyor .

Ünlü Analist, Kısa Vadede Bu 3 Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor!

Bucoinedir.com olarak sizler için analistin, Solana (SOL), Decentraland (MANA), ve Frax Share (FXS) odaklı yaptğı teknik analiz tahminlerini derledik.

Analist Cantering Clark , 141.400 Twitter takipçisine , yakın zamanda çapraz direncini kırdığını ve başarıyla destek olarak yeniden test ettiğini söylediği Ethereum ( ETH ) rakibi Solana’ya karşı iyimser olduğunu söylüyor.

Kripto strateji uzmanına göre, SOL için 45 doların üzerinde bir hareket, 60 dolara bir ralli için kapıyı açıyor . Yazma sırasında, Solana 42.83 $ için el değiştiriyor.

Tüccarın gözüne takılan bir sonraki kripto para Decentraland (MANA). Cantering Clark, MANA coinin ani direncini 1,03 dolardan çıkarmaya hazırlandığını söyledi;

“Biraz daha zorlayabilirsek yeni 30 günün zirvesi geliyor. Crypto, pişmiş ve sarmal bir koparma ticaretini sever. MANA maviden kapanabiliyorsa, biraz mavi gökyüzü olmalı.”

Analistin grafiğine göre, 1,03 doların üzerindeki bir hareket, MANA’yı Cantering Clark’ın 1,33 dolarlık hedefine yaklaşık %30’luk bir artış için kuruyor. Yazma sırasında, MANA 0.98 $ karşılığında el değiştiriyor.

Yatırımcının radarındaki son kripto para , kripto para biriminin teminat rezervleri tarafından algoritmik olarak stabilize edildiği bir sabit para sistemi olan Frax protokolündeki iki tokenden biri olan Frax Share’dir ( FXS ). Cantering Clark, FXS’nin 6 dolardan direnç alıp desteğe çevirdikten sonra temiz bir yükseliş düzenine sahip olduğunu söylüyor;

“Piyasa, alt’larla atlı karınca oynamaya başlamak üzere gibi görünüyor. Muhtemelen mini-alt sezonu üzerimizde mi? FXS çok temiz bir şekilde kurulur. Şimdi koşmaya başlamak için bunu bekliyordum. Bence zaman yakında. Buradan 2 kat kolay.

Cantering Clark’ın grafiğine bakıldığında, 2x’lik bir hareket 12.64 dolar civarında bir fiyat hedefi öneriyor. Yazma sırasında, FXS 7.36 dolardan işlem görüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.