Ünlü Analist, Temmuz Ayı İçin Seçtiği 2 Metaverse Altcoin’i Açıkladı!

Paul Brabus, Temmuz ayı için 3 altcoin seçti.

Ünlü Analist, Temmuz Ayı İçin Seçtiği 2 Metaverse Altcoin’i Açıkladı!

Kripto para piyasası son aylarda belirsizliğini koruyor. Piyasa belirsizliğini korurken, Metaverse altcoinleri de popülerliğini koruyor. Analist Paul Brabus’un Temmuz ayı için seçtiği 3 Altcoin’i sizler için derledik.

Analiste göre temmuz ayında yükselebilecek altcoinler

Adshares (ADS) Coin


Adshares, Metaverse’deki para kazanma alanı için bir Web3 protokolü olup , reklam sunucusu platformları, kullanıcıların Metaverse, blockchain oyunları, NFT sergileri ve web siteleri içinde yer kiralamasına olanak tanımaktadır.

Ekip , 2017’den başlayarak artık son derece ölçeklenebilir bir protokol sunmuştur. Adshares, merkezi olmayan bir ağı koruyan bir şemsiye projedir. ADS protokolünün arkasındaki fikir, ağı DAO tarzı yönetişim ile topluluğa vermektir. Adshares‘te, herkes gitgide daha fazla alanda açık kaynaklı blok zinciri araçlarını uygulayarak kendi Reklam Sunucusunu oluşturabilir. Bu önemli konsept, ADS Coin , sahiplerinin protokolün parasallaştırılmasından kar elde etmelerini sağlamaktadır. Kripto projeleri, %100 merkezi olmayan bir pazar kullanarak reklam verebilir.

Aavegotchi (GHST) Coin

Şubat 2021 doğumlu Aavegotchi (GHST), Blockchain tabanlı NFT evcil hayvanlarını içeren metaverse projesidir. Aavegotchi, 2000’lerin başındaki popüler Tamagotchi oyuncaklarına dayanıyor.

Kullanıcılar, Aavegotchi NFT’leri ile metaverse’de etkileşime girebilir. Ayrıca, “akrabalık puanı” geliştirerek istatistiklerini ve değerlerini arttırabilirler. Bir Aavegotchi NFT için en düşük fiyat şu anda 440 GHST. Bu da yaklaşık 530 dolar.

Aavegotchi projesi, NFT tabanlı Tamagotchi’den ilham alan bir evcil hayvandan çok daha fazlasını içermektedir. Proje, Gotchiverse Land adlı bir metaverse içeriyor. Kullanıcılara platformda sanal gayrimenkul satın alma seçeneği sunmaktadır.

Aavegotchi’nin mevcut piyasa değeri 61 milyon dolar civarındadır. Bu nedenle, oldukça düşük değeri bir kripto para birimidir. Projenin arkasındaki ekip, Aavegotchi Metaverse’i oluşturmaya ve genişletmeye ve kriptodaki en son kavramları projeye entegre etmeye devam ediyor.

GHST coin, Ethereum standartları taşıyan ERC-20 tabanlı kripto para birimidir. Token ayrıca, Aavegotchis’i satın almak, metaverse arazileri satın almak ve proje ekonomisinin çeşitli yönleriyle etkileşim kurmak için kullanılmaktadır. GHST şu anda aşağıdaki borsalarda işlemlere açık.

Highstreet (HIGH) Coin

Highstreet, hem geleneksel hem de kripto markaların Highstreet World’deki varlıklarını sorunsuz bir şekilde entegre etmek ve oluşturmak için Merchant Portal’ı kullanabileceği merkezi olmayan bir Metaverse ve MMORPG’dir. 1. günden itibaren proje birlikte çalışabilirlik için çabalıyor ve Binance gibi borsalardan, AVAX gibi blok zincirlerden, Everyrealm ve Animoca gibi metaverse katmanıyla entegre fonlara kadar büyük düşünce liderlerine sahip.

Highstreet , alışveriş, oyun, NFT’ler, geleneksel markalar ve kripto markalarını bir MMORPG oyunuyla birleştiren bir oyna ve kazan açık dünya metaverse’dir Kullanıcılar görevleri tamamlayarak, sosyal etkinliklere katılarak, oyuncularla sosyalleşerek ve gerçek dünya markalarından NFT satın alarak kazanmak için oynayabilirler.

Animoca brands, Binance labs, HTC, Huobi ventures Avalanche, Bullperks ve Akatsuki gibi çok büyük ortaklara sahiptir. Özellikle HTC’nin ortak olması çok önemlidir. Çünkü bildiğiniz gibi Projenin VR evrenine itiyacı var ve HTC VR ürünlerine sahip ve VR teknolojileri konusunda kendini geliştirmiş büyük bir şirkettir.Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.