Ünlü Milyarder Bitcoin Almak İçin Bu Seviyeleri Bekliyor!

Thomas Peterffy Bitcoin satın almak için beklediği seviyeyi paylaştı...

Ünlü Milyarder Bitcoin Almak İçin Bu Seviyeleri Bekliyor!

Interactive Brokers’ın kurucusu Thomas Peterffy, Bitcoin satın alacağı dip seviyeyi paylaştı. Ünlü iş adamına göre ABD’de yaşanan enflasyon sorunları birkaç yıl devam edecek.

Milyarder Bitcoin (BTC) Almak İçin Bu Seviyeleri Bekliyor;

Interactive Brokers’ın kurucusu ve başkanı Thomas Peterffy, yasadışı faaliyetleri teşvik ettiklerine dair endişelerin bir sonucu olarak, ABD hükümetinin kripto para birimlerini doğrudan yasaklayabileceğini düşünüyor. Yine de milyoner, fiyatı 12.000 dolara düşerse daha fazla Bitcoin satın alacağını söylüyor.

Forbes ile yapılan bir röportajda Peterffy, mevcut mali krizi de değerlendirdi. Özellikle ABD’nin tarihi enflasyonunun birkaç yıl daha süreceğini şu cümlelerle aktardı:

BENCE SADECE BİRKAÇ AY DEĞİL, YILLARCA ENFLASYONİST BASKILAR OLACAK. BU UZUN VADELİ BİR SORUN.

Küreselleşme “tersine döndüğü” için tedarik zincirinin bozulması, nitelikli işgücü eksikliği ve genişleyen otomasyon, yıllarca süren ABD açık harcamaları, artan faiz oranları ve daha fazlası gibi bir dizi değişkeni, korkunç tahminini desteklemek için gösterdi. Thomas Peterffy, bu ortamda yatırımcılara, “araştırma yapmak ve şirket hisselerini biriktirmek için müthiş bir zaman” olduğundan, mevcut istikrarsızlık sırasında potansiyel halka açık şirketlere odaklanmalarını tavsiye ediyor.

Ünlü milyardere göre kripto paralar yasadışı faaliyetlerde kullanılıyor ve ABD kripto paraları yasaklayabilir. Fakat bu riske rağmen Bitcoin alımı yapacağınıda söylüyor.

Peterffy, uyarıya rağmen Bitcoin satın almaya devam edecek. Bitcoin’in fiyatı 12 bin dolara düşerse pozisyonunu genişleteceğini açıkladı.

Fakat dün paylaştığımız bir haber de ABD ve Almanya’nın en kripto dostu ülkeler olduğunu görmüştük. ABD hazine bakanlığının yayınladığı raporda birlikte çalışılabilirliğe vurgu yapmasıda kripto dostu listesinde neden lider olduğunu gösteriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap