Ünlü Platform Matic Coin ve Bu 6 Altcoin’i Ekliyor!

Coin Cloud, 6 yeni altcoini kullanıcılara açıyor...

Ünlü Platform Matic Coin ve Bu 6 Altcoin’i Ekliyor!

Coin Cloud, ABD ve Brezilya’da 6000’den fazla Bitcoin ATM hizmeti veren bir şirkettir. Yaptığı yeni açıklamada 6 yeni altcoin’i daha kullanıcıların hizmetine açıyor!

Coin Cloud’in sepetinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu hali hazırda mevcut. Son duyuruyla birlikte, artık Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve ApeCoin (APE) kullanıcılara açık olacak. Coin Cloud’un 40’dan fazla kripto parayı içermesi nedeniyle, duyuru ilgili altcoin’ler için önemli. Bununla birlikte, Coin Cloud CEO’su ve kurucusu Chris McAlary, cüzdanı kurmanın en önemli amacının nakit kontrolünü gerçek sahiplerinin elinde tutmanın olduğunu söylüyor. Resmi duyuru ve açıklamalar geçtiğimiz saatlerde Coin Cloud’in web sitesinden geldi. Coin Cloud’in cüzdanı artık aşağıdaki kripto para birimlerini destekleyecek.

Cardano (ADA), Nano (XNO), Sushiswap (SUSHI), Algorand (ALGO), Polygon (MATIC), OMG Network (OMG) ve Apecoin (APE).

Brezilya’nın En Büyük Bankası Kripto İle İşlemlere Başlıyor!

Brezilya’nın en büyük bankası Itau Unibanco, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin alım satım hizmetlerini sunmaya başlayacak. Latin Amerika’nın en büyük özel kredi kuruluşu olan Pro-crypto Itau Unibanco Holding, çok uzak olmayan bir gelecekte perakende müşterilerine kripto para alım ve satımına izin vermeyi amaçlıyor. Bu gelişme Brezilya’yı yeniden gündeme getirdi. Bu gelişmeden sonra perşembe günü banka, yeni bir token ticaret platformu başlatacağını duyurdu.

Itau’nun dijital varlıklar bölümünün CEO’su olan Vanessa FernandesReuters tarafından bankanın kripto para birimi ticareti yeteneğini tanıtmayı araştırdığını söyledi. Ancak, bu platformun tanıtımı için zaman çizelgesi hakkında herhangi bir bilgi vermedi.

Her türlü gelişmeden anında haberdar olmak için YoutubeTwitter ve Telegram kanalımızı takip edebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap