Ünlü Analist Bir Altcoin’in %1500 Yükseleceğine İnanıyor!

The Motley Fool’un analistlerinden biri olan Neil Patel’in yükselişte olduğu bir altcoini aktaracağız.

Ünlü Analist Bir Altcoin’in %1500 Yükseleceğine İnanıyor!

Kripto para piyasası 2022 yılından sonra sert bir ayı sezonuna girdi. Kripto paralar %70’ten fazla düşüş yaşadı. Yaşanan düşüş, kripto para şirketlerini ve birçok kişiyi etikledi. The Motley Fool’un analistlerinden biri olan Neil Patel bir altcoin projesinde yükseliş bekliyor.

Bucoinedir.com olarak yükseliş beklediği altoin’i sizlere anlatıyoruz.

Patel, son kargaşada bazı projelerin umut verdiğini aktararak yorumlarına başlıyor.  Bu altcoinlerden biri olarak da Solana’yı öne çıkarıyor.

Solana 260 dolarlık fiyattan geçtiğimiz günlerde 25 dolara kadar düştü. An itibariyle 33 dolardan işlem görüyor. Neil Patel’e göre Solana’nın (SOL) 500 dolara ulaşabilmesi mümkün. Eski Qualcomm mühendisleri tarafından kurulan Solana, Nisan 2020’de piyasaya sürüldü. 

Solana, saniyede 50.000 işlem (TPS) işleyebilir. Yani Solana, en hızlı Blockchain ağlarından biri. Ayrıca Solana’nın başlangıçtan beri hız ve ölçeklenebilirlik üzerindeki vurgusu geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturması için onu çekici bir Blockchain haline getirdi. 

Solana (SOL) Coin 15x Yükselebilir mi?

Solana’nın token başına 500 dolara ulaşması için, 33 dolarlık fiyata kıyasla, 15 kat yükselmesi gerekiyor.

Analiste göre, bunun için de gerçek dünya kullanım durumları yaratması gerekiyor. 

Ağın hızı ve düşük işlem ücretleri, Solana’nın öne çıkmasının en büyük sebebi olarak görülüyor.

Analiste göre, Solana’nın (SOL) bu özellikleri önümüzdeki aylarda DeFi alanında hakimiyet kurmasını sağlayabilir.

 Özellikle, Solana Pay’in lansmanı ile ödemeler sektörüne girdi. Solana Pay, kullanıcıların ödeme sırasında doğrudan bağlantı kurmasına olanak tanır. Öte yandan Solana Blockchain’ine birçok yenilik eklenebiliyor. Örneğin, traderın müşteriyle olan dijital ilişkisi, yalnızca sadakat programlarının uygulanmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda NFT de dahil edilebilir. Analist, önümüzdeki yıl kripto fiyatlarında ne olacağını tahmin etmek imkansız olsa da, uzun vadede kriptoların, insanların hayatına gireceğini düşünüyor.

Analist, bu yükselişin bir kaç günde olmayacağını, uzun vadeli bir tahmin olduğunuda özellikle vurguladı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.