Ünlü Yatırım Danışmanı; Bitcoin Ve 5 Altcoin’e Yatırım Yapıyorum!

Titan Global Capital Management’ın önde gelen kripto analisti Gritt Trakulhoon, yatırım yaptığı 5 altcoin'i açıkladı.

Ünlü Yatırım Danışmanı; Bitcoin Ve 5 Altcoin’e Yatırım Yapıyorum!

Titan Global Capital Management’ın önde gelen kripto analisti Gritt Trakulhoon, yatırım yaptığı 5 altcoin’i açıkladı. Analistin satın almış olduğu kripto paraları ve bu kirpto paraları neden aldığını araştırdık.

Öncelikle analistin kim olduğunu bilmemiz gerekiyor. Titan Global Capital Management’ın önde gelen kripto analisti Gritt Trakulhoon, birçok kurumsal şirketlere danışmanlık hzmeti veriyor. Analist, şuan güçlü projelere yatırım yapmanın harika bir zaman olduğunu düşünüyor. İşte analistin elindeki kripto paralar ve nedenleri;

Analist, Three Arrows Capital gibi büyük şirketlerin çöküşe gitme sebebinin, çok riskli kripto para projelerine, diğer kaliteli ve tutunmuş projelere oranla daha fazla yatırım yapmak olduğunu söyledi. Analist, en büyük 2 kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) portföyünün %60’ını oluşturduğunu söylüyor.

Yatırım Yaparken, Kripto Paralar’da Bu Özellikleri Arıyorum

Analist kripto paralara yatırım yaparken, aradığı özellikleri şöyle açıklıyor;

Bir kripto paraya yatırım yapmaya karar verdiğimde, 4 tane özellik arıyorum. Aradığım özellikler ise, şunlardır;

  • Kripto Para araştırması yaparken, projenin değerine ve çözmeye çalıştığı soruna bakarım
  • Kripto Para’nın büyümesine bakarım
  • Diğer projelere olan entegrasyonuna bakarım
  • Projeye bağlı tokenlerin faydası ve token ekonomisini incelerim.

Analistin yorumları ve sahip olduğu kripto paralar aşşağıdaki gibidir;

Bitcoin (BTC); Bitcoin, tüm kurumsal şirketlerin piyasaya girerken ilk baktığı ve satın aldığı kripto paradır. Tamamen merkeziyetsiz ve güvenilirdir. Ayı sezonunda bir savunma varlığı olarak ön plana çıkar.

Ethereum (ETH); Ethereum Blokzincir teknolojisinin internetidir. binlerce uygulama ve işletmeye güç sağlar. Ayrıca dünyanın en büyük merkeziyetsiz işletim sistemidir. NFT, DeFi, ve merkeziyetsiz uygulamalar için alt yapı olma potansiyeline sahiptir.

Solana (SOL); Solana saniyete 50.000 TPS ile çok hızlı işlem onaylama özelliğine sahiptir. Kripto para piyasasında bulunan en aktif blokzincirler arasındadır. Ekip, birçok sektör için geliştirmeler yaparken, som zamanlarda DeFi sektörü odaklı iyi atılımlarda yaptı. Kurumların son zamanlarda en çok ilgi duyduğu blokzincir altyapısı Solana’dır. Solana Ağı’na NFT’ler geldiği gün, benzersiz alıcı sayısı 14.579 iken, şubat ayında 80.000 üzerine çıktı. Bu artışla beraber Ağ aktiflik kazandı ve bu sayede, günlük 15 milyon aktif işlemi işliyor.

Cosmos (ATOM); 2022 ve 2023 yılları arası Cosmos Hub ve yerel kripto para birimi (ATOM) için, bol güncelleme ve geliştirmelerin olduğu yıl olacak. Bu güncellemelerden biri Zincirler Arası Güvenliktir. Cosmos zincirlerinin, Cosmos Hub’dan etkin bir şekilde zincir güvenliği kiralamasına izin verecek. Bu da (ATOM) düğüm doğrulayıcılarının ödüller kazanmasına izin verecek. Ayrıca Liquid staking, sahiplerin stake ödülleri kazanırken ATOM’larını en üst düzeye çıkarmasına izin verecek ve NFT için önemli araçlar piyasaya sürülecek.

Avalanche (AVAX; İşletmelerin çok fazla önem verdiği bir blokzincir teknolojisi olan Avalanche (AVAX) blokzinciri 4500’den fazla işlem sunarken, onbinlerce node’den oluşan üst seviye merkeziyetsiz ölçeklendirme yapmasına olanak tanıyor. Tüm işlemler iki saniyeden daha kısa sürede tamamlanır. Bu hız aynı zamanda kullanıcılar için maliyetleri de düşürür. Avalanche’ın bir diğer artısı da Ethereum ile uyumlu olması. Ethereum, dünyanın en büyük ikinci blok zinciri konumunda.

Polygon (MATİC);  Polygon, kullanıcılar için çok daha yüksek hız ve daha düşük işlem maliyeti sunar.  Lider bir Ethereum Layer 2 ölçekleme çözümüdür. Polygon özellikle NFT alanında sağladığı çok çok düşük işlem ücretlerinden dolayı çok fazla tercih ediliyor.

Önemli gelişmelerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın;

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap