Ünlü Yönetici; Bu 2 Yatırım Aracı Her Portföyde Olmalı!

Ünlü Yönetici; Bu 2 Yatırım Aracı Her Portföyde Olmalı!

ByteTree CEO’su Altın Ve Bitcoin hakkında önemli yorumlarını paylaştı.

0

Bitcoin, dün gece itibariyle 20.000 doların üzerine çıkarak piyasaya küçük bir yeşil ışık yaktı. Fakat sonradan bir gerileme yaşadı ve 19.928 dolar da bulunuyor.

Araştırma odaklı yatırım danışmanı ByteTree Asset Management’ın Lider Portföy Yöneticisi ve CEO’su Charlie Erith, piyasalar hakkında görüşlerini paylaştı. ByteTree CEO’suna göre, altın ve Bitcoin gelecek yıllarda bir yatırım portföyünün önemli bileşenleri olacak.

Son zamanlarda özellikle ABD’de yapılan yanlış hamleler ve enflasyon durumlarını gerekçe gösteren ünlü yönetici, Altın ve Bitcoin’in geleceğin en önemli 2 bileşeni olacağını söylüyor.

ByteTree CEO’su şunları söylüyor:

BYTETREE’DE ALTIN VE BİTCOİN’İN ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA BİR YATIRIM PORTFÖYÜNÜN ÖNEMLİ BİLEŞENLERİ OLACAĞINA İNANIYORUZ. YÜKSELMELERİ GARANTİLİ OLDUĞU İÇİN DEĞİL. SONUÇTA, GELECEĞİ BİLMİYORUZ. ANCAK ENFLASYONİST BİR ÇAĞDA, HER İKİ YÖNDE DE POLİTİKA HATASINA KARŞI BİR KORUMA GÖREVİ GÖRÜYORLAR. ÇOK GEVŞEK, KENDİ BİTCOİN’İNİZ VE ÇOK SIKI, KENDİ ALTININIZ VAR.

Piyasalarda bir ateşkes bulunduğunu söyleyen yönetici, Bu ateşkesin huzursuz olduğunu söylüyor.

BİR YANDAN, POLİTİKA YAPICILAR SIKILAŞTIRICI ÖNLEMLER KONUSUNDA GEVŞERLERSE, BİR ANDA ENFLASYONİST BASKILARI YENİDEN ATEŞLEYECEKLER. TEHLİKE, FED VE DİĞER MERKEZ BANKALARININ KENDİLERİNİ SAVAŞIN KAZANILDIĞINA İKNA ETMELERİ. VE BU NEDENLE PARASAL YOLCULUĞUN YÖNÜNÜ DEĞİŞTİRMELERİ. BU NOKTADA ENFLASYON YENİDEN BAŞLAYACAK. BELKİ DE BOL HASATLAR GELECEK YIL O KADAR İYİ OLMAYACAK. ÖTE YANDAN, MEVCUT KOŞULLARIN BİLE BÜYÜK BİR EKONOMİK GERİLEMEYE NEDEN OLDUĞU AÇIK.

Bitcoin’in Zamana İhtiyacı Var

Bu nedenle Charlie Erith’e göre merkez bankaları, dünya ekonomisini çökertmek veya enflasyon kaplanını beslemek gibi zor bir seçimle karşı karşıya.

Nisan 2022’de ETP sağlayıcısı 21Shares ve ByteTree, “21Shares ByteTree BOLD ETP”yi piyasaya sürdü. Erith, “Bitcoin ve altını harmanlayan dünyanın ilk ETP’si” olduğunu söylüyor.

Ünlü yatırımcı konuşmanın sonunda, Bitcoin’in zamana ihtiyacı olduğunuda söylüyor.

Bitcoin’in zamana ihtiyacı var. Biz yatırımcıların Bitcoin’de beklentisi çok fakat, Bitcoin’in güvensizlik ortamında birçok düzenleme ve politikayla karşılaştığını unutuyoruz. Bitcoin gibi yatırım araçlarına uzun vade odaklanmamız gerekiyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap