Ünlü Yönetici: Bu Altcoin İlk 3’e Girecek!

Ünlü Yönetici: Bu Altcoin İlk 3’e Girecek!

2013 yılından bu yana Dogecoin Vakfı ile çalışan Marshall Hyner, 4/20 dogecoin (DOGE) günü onuruna FOX Business ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda; meme parasının menkul kıymet olarak sınıflandırılamayacağını iddia ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) neden meme coin’in peşine düşemediği sorulduğunda, dogecoin’in bitcoin (BTC) gibi olduğunu ve aktif bir topluluğa sahip olduğunu söyledi. Bitcoin, Amerika Birleşik Devletleri Emtia Vadeli İşlemleri Ticaret Komisyonu (CFTC) dahil olmak üzere en üst düzey düzenleyici tarafından bir emtia olarak sınıflandırılır.

“Menkul Kıymetler Borsası Yasasına göre, bir menkul kıymet, gelecekte kazanç beklentisi olan ve Howie gibi merkezi bir varlığa sahip bir finansal varlık olan bir varlık olarak sınıflandırılır. DOGE’de bu faktörlerin hiçbiri yok.”

Dogecoin Foundation yönetim kurulu üyesi: Marshall Hyner

Hyner ayrıca SEC’in yaptırımı nasıl ele aldığına katılmadığını söyledi. Bunun yerine, projelerin izlenmesini ve devam ettirilmesini garanti altına almak için prosedürler geliştirmelerini önerdi.

Mem “durdurulamayacağından”, şimdi madalyonun ilk 3’te şansı olduğunu düşünüyor.”Bence bir gün ilk üçten biri olacak çünkü mesele şu ki, bu memetik güç var ve durdurulamıyor ve tüm kripto memlerinin başında Kabosu ve dogecoin var.

Hyner, geliştirme ekibinin DOGE’nin en büyük on kripto para biriminden biri olmasını beklemediğini devam ettiriyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap