Uzun Vadeli Shiba Inu (SHİB) Coin Yatırımcı Sayısı Artıyor!

Uzun Vadeli Shiba Inu (SHİB) Coin Yatırımcı Sayısı Artıyor!

Kripto alanında, yatırımcıların uzun süredir içinde olması alışılmadık bir durum değil. Ancak Shiba Inu tokeni (SHIB) ile uzun vadeli sahiplerin sayısı eşi görülmemiş bir seviyeye ulaştı.

IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, SHIB’yi bir yıl ve daha uzun süre tutan adreslerin sayısı 835.780 ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu tür cüzdanlara takma ad verilen bu “hodler’lar”, artık SHIB tutan tüm adreslerin %67,35’ini oluşturuyor.

Bu arada, Shiba Inu coinlerini tutan “kruvazör” ve “trader” sayısı azaldı. Jetonu bir aydan on iki aya kadar tutan kruvazörler, 68.140 cüzdan azalarak 365.570’e düştü ve toplam SHIB tutan adreslerin %29.46’sını oluşturdu. Token’ı bir aydan daha az tutan tüccarlar, toplam miktarın %3,18’ine eşit olan 39.480’e düştü.

Bu rakamlar, Shiba Inu tokeninin daha istikrarlı bir yatırımcı tabanı kazandığını gösteriyor. Uzun vadeli yatırımcılar genellikle bir projenin başarısına daha fazla bağlıdırlar ve geniş kapsamlı potansiyeline inanırlar.

SHIB arzının çoğunun borsa cüzdanlarında ve her türlü kripto balinasında yoğunlaştığı söylenebilir. Ancak veriler, balina hacminin 253 trilyon SHIB olduğunu, perakende yatırımcıların ise 201.37 trilyon kripto paraya sahip olduğunu gösteriyor. Diğer 118.24 trilyon ise orta ölçekli yatırımcıların cüzdanlarında.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Rasul. Kripto para sektörüne ilgi duyan bir üniversite öğrencisiyim. Bu Coin Nedir web sitesinde sizlere önemli gelişmeleri anlık sunuyorum.

Yorum Yap