VeChain CEO’su Dünya’yı Değiştireceklerini Söyledi!

Tedarik zinciri yönetimini geliştiren VeChain CEO'su önemli açıklama yaptı...

VeChain CEO’su Dünya’yı Değiştireceklerini Söyledi!

VeChain (VET) CEO’su Sunny Lu, popüler blockchain projesinin teknolojisini dünyayı değiştirmek için nasıl kullanmayı planladığına dair ipuçları verdi. 

Lu’ya göre VeChain teknolojisi tedarik zinciri, karbon yönetimi, merkezi olmayan finans (DeFi) vb. tüm görevleri yerine getiriyor. 

Ancak VeChain’in gelecekte dünya üzerindeki etkisinin, şirketin geçmişte yaptıklarından daha önemli olacağını kaydetti. 

Lu, önde gelen bir karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC ile yakın zamanda yapılan bir röportajda bu özel yorumu yapmıştı. 

VeChain Dünyayı Değiştirmeye Kararlıdır

Lu, VeChain’in San Marino’da teşvik edilmiş bir ekosistem yaratacağını kaydetti. Bu, San Marino’da yaşayan sakinlerin olumlu çevresel davranışları sürdürmek için coinlerle ödüllendirildiğini görecektir. 

Kripto paralar fiat ile değiştirilebilir ve mal ve hizmet alımında kullanılacaktır. Özellikle, proje San Marino’nun 2030 BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi’nin (SDG) bir parçası. 

VeChain’in teknolojisini gelecekte karbon kaydı için kullanacağını söyledi. Bununla birlikte Lu, önümüzdeki yıllarda daha etkili bir karbon piyasası olacağını kaydetti. 

Ek olarak, VeChain hidrosferden plastik ıslahına da odaklanacaktır. Bu, VeChain teknolojisinin kullanılmasıyla mümkün olacaktır. İlginç bir şekilde teknoloji, plastiklerin yeni ürünlere dönüştürülmesine de katkıda bulunacak. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap