VeChain, dApp Kullanıcıları İçin İşlem Ücretlerini Kaldırıyor!

Dünyanın en büyük tedarik blokzinciri VeChain kitlesel benimsenme adına önemli adım attı.

VeChain, dApp Kullanıcıları İçin İşlem Ücretlerini Kaldırıyor!

Kripto projesi VeChain, kitlesel benimsemeyi sağlamak için platformunda yükseltmeler yapıyor.

 Kurumsal düzeyde esnek bir L1 akıllı sözleşme platformu olan VeChain, kısa süre önce ekosisteminde başka bir dönüm noktasına ulaştığını duyurdu . VeChain Ücret Delegasyonunu bir kaldıraç noktası olarak kullanan platform, şimdiden 2 milyonun üzerinde VTHO’ya sponsor oldu ve sanatçıların, koleksiyonerlerin ve projelerin birbirleriyle etkileşim kurmasını ve birlikte büyümesini mümkün kıldı.

Blockchain platformu, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) kullanıcıları için işlem ücreti ödeme zorunluluğunu ortadan kaldırdığını ve yaygın olarak benimsenmesi için alan yaratarak, yaygın olarak blok zincirinin benimsenmesini engelleyen en önemli sorunlardan birini çözdüğünü ekledi.

“ DApp kullanıcılarının işlem ücreti ödeme ihtiyacını ortadan kaldırdık ve ana akım blok zincirinin benimsenmesinin karşılaştığı en büyük zorluklardan birinin üstesinden geldik .”

Vechain CEO’su da yükseltmeye hayran kaldı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap