VET Coin ABD’li Yazılım Şirketi OrionOne’nin Blockchain Ortağı Oldu!

Vet coin yeni ortaklıklar kurmaya devam ediyor...

VET Coin ABD’li Yazılım Şirketi OrionOne’nin Blockchain Ortağı Oldu!

VeChain (VET), lojistik şirketleri arasında blockchain teknolojilerinin benimsenmesini teşvik etmek için OrionOne Inc ile teknolojilerini birleştiriyor.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, Vechain ve OrionOne teknolojilerinin entegrasyonu, lojistik şirketlerine ağ altyapısına ve dijital para birimlerine yatırım yapmadan işletmelerinde blok zinciri kullanma fırsatı sunmasını sağlayacak. 

Tedarik zinciri endüstrisinin 2027 yılına kadar yılda 42 milyar dolara büyüyeceği tahmin ediliyor. Bu spekülasyona rağmen, endüstrinin blok zinciri inovasyonu için benzersiz fırsatlar yaratma konusunda hala birçok zorluğu var.  Gelişme hakkında yorum yapan VeChain Inc.’in Amerika Birleşik Devletleri kolu Jason Rockwood şunları söyledi: 

“Geniş blok zinciri benimsemenin önündeki önemli bir engel, altyapıyı belirli iş sorunlarına bağlayan uygulama katmanıdır. OrionOne, veri toplama mekanizmasını basitleştirir ve blok zincirinin değerini somut ve dağıtımı kolay hale getirir. Bu da, tedarik zinciri teknolojisindeki en son yeniliklerden haberdar olurken kurumsal müşterilere zaman ve para tasarrufu sağlıyor.” 

OrionOne Çalışma Yapısı

OrionOne, ortaklıktan önce, lojistik şirketlerine tüm tedarik zinciri boyunca insanları, malları ve kaynakları organize etme ve yönetme yeteneği sunmuştu. 

OrionOne’ın hizmetleri aynı zamanda bir ürünün pazara hareketi hakkında genel bir bakış sunmayı da içerir. OrionOne’ın VeChain teknolojisini platforma entegre etmesi, lojistik şirketlerine verdiği hizmetleri daha da geliştirecek. 

Basın açıklaması, OrionOne’ın web sitesinin VeChain’in işlevselliğine sahip güncellenmiş bir sürümünün 15 Ağustos 2022’ye kadar kullanıma sunulacağını belirtti. 

OrionOne CEO’su Tommy Stephenson, güvenilir blok zinciri ve tedarik zinciri çözümleri geliştirmedeki hünerinden dolayı VeChain’i övmek için zaman ayırdı ve konuya yönelik şu açıklamaları yaptı; 

“Blockchain ve tedarik zinciri söz konusu olduğunda, kasabada sadece bir oyun var ve o da VeChain. Başka hiçbir kuruluş, düşük maliyetli, hızlı dağıtım ve kullanım kolaylığı ile rekabet edemez,” 

“VeChain’i daha geniş bir müşteri ağına getirmek için blok zincirlerini ürünlerimize entegre etmekten heyecan duyuyoruz.” 

VeChain’in Büyüyen Benimsemesi

VeChain’in çözümü, başta  tedarik zinciri ve lojistik olmak üzere çeşitli sektörlerde yaygın olarak benimsenmiştir . Haziran ayında, bir karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC, resmi blockchain ortağı olmak için VeChain’i seçtiğini duyurmuştu. 

Bu arada, VeChain CEO’su Sunny Lu kısa süre önce şirketin teknolojisini dünyayı değiştirmek için kullanmak istediğini duyurdu  . 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Doruk. 2019 yılından beri kripto paralarla ilgileniyorum. Geleceğine inandığım kripto para sektörünü araştırıyorum ve ulaştığım önemli verileri sizinle paylaşıyorum.

Yorum Yap