XRP Coin Fiyatı 10 Ayın En Yüksek Seviyesinde! – XRP ANALİZ

XRP Coin Fiyatı 10 Ayın En Yüksek Seviyesinde! – XRP ANALİZ

XRP (XRP), son 24 saatte üst sıralardaki kripto rakiplerini geride bırakarak 10 ayın en yüksek fiyatına ulaştı. Bucoinedir.com olarak sizler için önemli verileri derledik.

XRP coin fiyat etiketleri 10 ayın en yüksek seviyesi

29 Mart’ta, XRP’nin fiyatı yaklaşık %15 artarak on ayın en yüksek seviyesi olan 0,58 $’a yükseldi ve son 24 saat içinde sırasıyla %4,5 ve %2,75 yükselen Bitcoin (BTC) ve Ether’i (ETH) geride bıraktı.

Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), mahkemesinde Binance aleyhine açılan davada Bitcoin, Ether ve Litecoin’den (LTC) emtia olarak bahsetti. ABD düzenleyicisi XRP’yi adlandırmazken, çoğu kişi tokenin bir emtia olarak kategorize edileceğini varsaydı.

Hukuk uzmanları Ripple’ın kazanma şansı olduğuna inandıkları için dava muhtemelen Mart ayının sonunda sonuçlanacak. XRP coin fiyatı, 29 Mart fiyat rallisi de dahil olmak üzere benzer umutlarla aydan bugüne %45 arttı ve yatırımcıların CFTC mahkeme başvurusuna ilişkin iyimser yorumuyla desteklendi.

%35 XRP fiyat düzeltmesi olası mı?

XRP’nin fiyat rallisi, onu 0,60 dolarlık kırılma hedefine yaklaştırdı. Bununla birlikte, SEC ve Ripple kararının bir satış olayı olarak karar vermesinden sonra büyük bir düzeltme olasılığı devam ediyor.

Teknik göstergeler ayrıca XRP/USD paritesinin hakim yükselen kanalının üst trend çizgisine baktığını gösteriyor. Bu nedenle, Nisan ayında aşağı yönlü fiyat hedefinin mevcut fiyat seviyelerinden %35 düşüşle 0,38 $ civarında olmasıyla birlikte, alt trend çizgisine doğru bir düzeltme şu anda olası durumda.

Daha geniş bir zaman diliminde yükselen kanal, bir düşüş devam teknik göstergesi olan bir ayı bayrağı gibi görünüyor.

Bayrak modelinin tamamlanması, XRP fiyatının Haziran ayına kadar mevcut fiyat seviyelerinden %65’in üzerinde düşerek 0,189 $’a düştüğünü görebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım ve ticaret hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır. Bucoinedir.com olarak bizim tek amacımız bilgi sunmaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap