Yapay Zeka Destekli Bu Altcoin Yeni Özelliğini Piyasaya Sürdü!

Fetch.ai (FET) coin kendini geliştirmeye devam ediyor.

Yapay Zeka Destekli Bu Altcoin Yeni Özelliğini Piyasaya Sürdü!

Yapay zeka destekli altcoin Fetch a.i yeni özelliğini piyasaya sürdü.

Yeni nesil özelleştirme, yüksek verimli ve güvenli dApp’leri piyasaya sürmek için makine öğrenimi ve kriptoyu birleştiren modern, enerji verimli blok zinciri ağının arkasındaki ekip olan Fetch.ai, erişilebilir uçtan uca şifreli bir veri paylaşım platformu olan DabbaFlow’u piyasaya sürdü.

Basın açıklamasına göre, DabbaFlow, Fetch.ai’nin (FET) CoLearn Ekosistemine yapılan ilk eklemedir. Bu ekosistem, Fetch.ai’nin dApp özelleştirmesindeki konumunu ve daha yüksek verimlilik ve son kullanıcı deneyimi geliştirmesi için makine öğrenimi yeteneklerinin entegrasyonunu sergiliyor. 

Blok zincirinin ve yapay zekanın heyecan verici yeteneklerini birleştirerek, finans gibi verilere duyarlı ve kalite gerektiren sektörlerdeki dApp’ler, yerleşik güvenlik, gizliliğin korunması ve benzersiz verimlilik ile işlevsel dapp’leri serbest bırakmak için Fetch.ai blok zincirinden yararlanabilir.

DabbaFlow, Fetch.ai’ye özgüdür ve CoLearn’ün parçası olacak planlanan ürün serisinin ilkidir. Ürün, yüksek performans düzeylerini korurken birden çok şifreleme katmanı kullanır. En önemlisi, özerkliğin ortasında bile son kullanıcılar verilerin tamamının kontrolünü elinde tutmaya devam edecek. Ayrıca, CoLearn ekosisteminin parçası olan ürünlerden üretilen tüm verilerin aktarılması kolay olacaktır. Bunun nedeni, bu verilerin menü çubuğunda mevcut olması ve kullanıcıların bunları doğrudan DabbaFlow aracılığıyla saniyeler içinde hızlı bir şekilde aktarabilmesidir.

Fetch.ai’nin Kurucusu ve CEO’su Humayun Sheikh, uçtan uca veri şifreleme aracı DabbaFlow’un blok zinciri ile ilgili güçlü AI modelleri oluşturmak için bir veri yönetimi aracı sağladığını söyledi:

“Veriler yeni petrolse, zamana ayak uyduran teçhizatlara ve rafinerilere ihtiyacımız var. İnsanlar verilerinin ne kadar değerli olduğunu anlamaya başlıyor ve paradigmanın daha güvenli ve merkezi olmayan çözümlere kaymasıyla yeni iş modelleri ortaya çıkıyor. DabbaFlow, dağıtılmış bir web ile ilgili güçlü AI modelleri oluşturmak için veri yönetimi araçlarını sağlamak için burada.”

Bu sektörlerdeki sağlayıcılar, tarihin gösterdiği gibi, sürekli olarak bilgisayar korsanları tarafından hedef alınmaktadır. Bunun nedeni, kredi kartı bilgileri ve muhataplar da dahil olmak üzere kritik kişisel bilgilerin açıklanmasının koruyucuları olmalarıdır. DabbaFlow, gerçek dünya ekonomisinin herhangi bir sektöründeki ortak kullanıcılar için verilerini güvenle daha fazla kontrol altına almak için Fetch.ai blok zincirinin güvenliğine, gizliliğine ve güvenilirliğine bağlı güvenilir bir araç sunuyor. 

Fetch.ai’deki ekip, özellikle veri güvenliği ve gizliliği konusundaki acil ihtiyaçları gidermek için DabbaFlow’u piyasaya sürüyor. DabbaFlow, gerçek dünya ekonomisinde müşterilerin sürekli artan taleplerine hizmet etmek için gelişmiş veri paylaşımı ve gizliliği koruyan teknolojileri entegre eder. 

Youtube Kanalımıza Abone Olarak Daha Fazla Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.