Yarın, Solana (SOL) İçin Büyük Gün! Solana Saga Telefonu Geliyor!

Yarın,  Solana (SOL) İçin Büyük Gün!  Solana Saga Telefonu Geliyor!

Solana’nın yerel coini olan SOL, son 24 saatte çift haneli kazançlar gördü .

Salı günü, Bitcoin fiyatı on ay içinde ilk kez 30.000 doları aştığında Solana, yukarı yönlü baskıyı kendi toparlanmasıyla eşleştirdi. Sol coin, piyasanın geri kanalına göre daha iyi yükseliş yaptı. Bunun sebebi ise, 13 Nisan tarihinde yapılacak telefon etkinliğidir.

Solana Mobile’ın web sitesinde, San Francisco’dan canlı olarak yayınlanacak olan Saga etkinliğinin, belirlenen tarihten önce ve sonra büyük bir fiyat katalizörü olması muhtemeldir.

Solana Mobile, Blokzinciri Entegrasyonuyla Geliyor

Bildiğimiz gibi Solana Mobile, geçen Haziran ayında duyuruldu ve bu yıl 23 Mart’ta lansman tarihi açıklanmıştı. Özellikle Solana Saga, Google, Apple ve Intel gibi şirketler için donanım geliştiren bir Android geliştirme şirketi olan Osom  işbirliğiyle oluşturuluyor.

Solana, Android telefonunu birinci sınıf bir donanım deneyimi ve özellikle kripto için oluşturulmuş amiral gemisi kalitesinde bir Android cihaz olarak tanımladı.

Akıllı telefon ayrıca Solana blockchain entegrasyonu ile birlikte geliyor.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap