Yatırım Şirketi Bu 4 Metaverse Altcoin’e Dikkat Çekiyor!

Yatırım şirketi Liquid'in Kripto Uzmanları 4 Metaverse Coin'e Dikkat Çekiyor!

Yatırım Şirketi Bu 4 Metaverse Altcoin’e Dikkat Çekiyor!

Portekiz’in ünlü yatırım şirketi Liquid, potansiyeline inandığı 4 metaverse altcoin‘e Dikkat Çekti! Biz de yapılan önemli açıklamaları sizler için derledik.

Yatırım Şirketi Liquid’in Kripto Uzmanı Guizean Doxer belirtilen altcoinlerin metaverse sektörünün büyümesiyle beraber potansiyelini ortaya çıkaracağına inanıyor.

Decentraland (MANA) Coin

Decentraland, kendisini kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlamaktadır. Bu sanal dünyada, kullanıcılar daha sonra gezinebilecekleri, üzerine inşa edebilecekleri ve para kazanabilecekleri araziler satın almaktadırlar. Decentraland, yazar Neal Stephenson’un bilimkurgu romanı Snowcrash’te tarif ettiği Metaverse veya Ready Player One’da yazar Ernest Cline tarafından tarif edilen OASIS gibi, paylaşılan bir sanal dünyadır.

The Sandbox (SAND) Coin

The Sandbox, kullanıcıların dünya içi varlıkları ve oyun deneyimlerini oluşturabildiği, paylaşabildiği ve bundan para kazanabildiği Ethereum tabanlı bir meta veri deposu ve oyun ekosistemidir. Pixowl şirketi tarafından oluşturulan The Sandbox, platformların kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğe sahip olduğu ve bunları kontrol ettiği geleneksel oyun pazarını bozmak üzere tasarlanmıştır. Diğer platformlarda içerik oluşturucuların ve oyuncuların hakları sınırlanmışken The Sandbox’ta, kullanıcılar sanal dünyadaki yaratımları üzerinde mutlak mülkiyete sahiptir.

Ceek VR (CEEK) Coin

CEEK, birinci sınıf sosyal, sanal ve artırılmış gerçeklik (VR & AR) deneyimlerinin geliştiricisidir. Yani ceek metaverse kavramına en çok uyan kripto paralardan biridir. Misyonu, içerik oluşturuculara dijital araçlar sağlayarak yeni gelir akışları üretmelerini sağlamaktır. CEEK, sanatçıları ve hayranları, uzun vadeli etkileşim için sanal dünyası aracılığıyla birbirine bağlar. CEEK Coin’in çok büyük sanatcı ortakları bulunmaktadır.

MyNeighborAlice (ALİCE)

My Neighbor Alice (ALICE), en çok dikkat çeken metaverse oyun projelerinin başında gelmektedir. Dünyanın en büyük oyun platformu Steam üzerinden ücretsiz indirilebilecek olan My Neighbor Alice, Chromia (CHR) blok zinciri üzerinde oluşturulmuş bir çiftçilik oyunu olarak tanımlanabilir.

Oyna-kazan modeline dayanan ve NFT teknolojisini kullanan My Neighbor Alice oyununda sanal araziler alıp onlar üzerinde kendi çiftliğinizi inşa edebiliyor, eşsiz oyun içi öğeler keşfedebiliyor, yeni insanlarla tanışabiliyorsunuz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap