Yatırımcılar, Piyasa Değeri 400 Milyon Doların Altında Olan 5 Kripto Parayı Araştırıyor!

Kripto para birimi yatırımcıları, potansiyellerinin gerçekleştirilmesinde önemli ölçüde toparlanabileceklerine inandıkları birkaç token belirlediler. Bunlar, piyasa değeri henüz piyasa beklentilerini karşılamayan yüksek puanlı tokenlerdir.

Yatırımcılar, Piyasa Değeri 400 Milyon Doların Altında Olan 5 Kripto Parayı Araştırıyor!

Kripto para birimi yatırımcıları, potansiyellerinin gerçekleştirilmesinde önemli ölçüde toparlanabileceklerine inandıkları birkaç token belirlediler. Bunlar, piyasa değeri henüz piyasa beklentilerini karşılamayan yüksek puanlı tokenlerdir.

Piyasa değeri, kripto para birimi endüstrisinde çok önemli bir göstergedir. Yatırımcılar tarafından bir kripto para biriminin değerini hızlı bir şekilde ölçmek için kullanılan ve herhangi bir kripto para veya jetonun hakimiyeti hakkında bilgi sağlayan bir araçtır.

Bir kripto para biriminin piyasa değeri, fiyatı dolaşımdaki kripto para sayısıyla çarpılarak belirlenir. Yatırımcılar, daha yüksek piyasa değerine sahip kripto paraların daha güvenli olduğu varsayımıyla kriptonun sürdürülebilirliğini ölçmek için bunu kullanır. Ayrıca, önemli sosyal sermayeye sahip ancak düşük piyasa değeri olan kripto paraların daha da büyüme eğiliminde olduğuna inanıyorlar. Bu nedenle, yüksek kar potansiyeline sahip kripto paralar olarak bilinirler.

Conflux (CFX), Kava (KAVA), Covalent (CQT), Zilliqa (ZIL) ve Oasis Network (ROSE)

Coinmarketcap’e göre, piyasa değeri 400 milyon doların altında olan ilk beş proje arasında Conflux, Kava, Covalent, Zilliqa ve Oasis Network yer alıyor.

Conflux, yüksek verim elde etmek için bir Ağaç Grafiği konsensüs algoritması kullanan bir katman 1 blok zinciridir. Uygulanan protokol, blok zincirinin artan verim ve ölçeklenebilirlik için paralel işlem gerçekleştirmesini sağlar. Conflux yüksek puan alsa da, bu yazının yazıldığı tarihteki piyasa değeri 386,79 milyon dolar ve Coinmarketcap’te 84. sırada yer alıyor.

88 puan ile ikinci sırada Kava bulunuyor. Ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir ve verimli bir Katman 1 çözümü elde etmek için Cosmos ve Ethereum blok zincirlerini birleştirmek için geliştirici tarafından optimize edilmiş bir ortak zincir mimarisi uygulayan Kava’nın gelecekte başarılı olması bekleniyor. Bununla birlikte, piyasa değeri 378,55 milyon $ ile hala nispeten düşük.

400 milyon doların altında değeri olan bir diğer kripto para Covalent CQT coin. Covalent’in 86 milyon dolarlık piyasa değeri var ve Coinmarketcap’te 291. sırada yer alıyor.  Covalent (CQT), önde gelen bazı blok zincirlerden veri toplayan ve katılımcıların çeşitli kullanım durumları için bu veri göstergelerine erişmesine olanak tanıyan bir yazılımdır.

4. sırada ZIL coin var. Yüksek potansiyele sahip, nispeten düşük hacimli başka bir blok zinciri olan Zilliqa, Yüksek verime odaklanan, halka açık, izinsiz bir blok zinciridir. Zilliqa, ölçeklenebilirlik ve hız için tasarlanmıştır. Zilliqa’nın bu yazının yazıldığı tarihteki piyasa değeri 352,59 milyon dolardır.

Piyasa değeri 400 milyon doların altında olan beşinci blok zinciri çözümü Oasis Network’tür . Web3 çözümlerinin temelini oluşturmak için yüksek verim ve düşük gas ücretlerini birleştiren, gizliliğin etkinleştirildiği, ölçeklenebilir bir katman 1 blok zinciridir. Oasis Network’ün bu yazının yazıldığı tarihteki piyasa değeri 282,42 dolardır ve bu da yukarı yönlü potansiyel için çok yer bırakmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Mehmet. '' Bu Coin Nedir?'' youtube kanalının ve web sitesinin kurucusuyum. Geleneksel finans şirketlerinde ve kripto para odaklı şirketlerde danışmanlık ve yöneticilik yaptım. ''Bu Coin Nedir?'' ekibi olarak, sizler için en önemli verileri, gelişmeleri ve stratejileri araştırıyoruz. Youtube kanalımıza abone olarak, kripto paralar hakkında ücretsiz eğitim alabilirsiniz.

Yorum Yap