Yatırımcıların Dolandırılmasına Sebep Olan Fenomenler!

Yatırımcıların Dolandırılmasına Sebep Olan Fenomenler!

1

Kripto para fenomenleri yüzünden insanlar dolandırılmaya devam ediyor!

Kripto para fenomenleri, Beste Uyanık ve Semih Öztürk, (KENDİLERİNE EKONOMİST DİYOR) gibi birçok şahıs, HsPocket sitesinin dolandırıcı olduğunu bildiği halde reklamını yaptı. Küçük bir çocuk bile bu tür sitelerin dolandırıcı olduğunu bilirken, kendine ekonomist diyen şahıslar, ponzi sistemlerinin reklamını yapıyor.

Semih öztürk ve Beste Uyanık gibi fenomenler yatırımcıların dolandırılmasına sebep oldu.

YATIRIMCILARIN DOLANDIRILMASINA SEBEP OLAN BİRİ, NASIL OLUR DA KRİPTOPARA DÜZENLEMELERİNDE HALKIN SESİ OLABİLİYOR? NASIL OLUR DA MİLLETVEKİLLERİYLE KRİPTOPARA DÜZENLEMELERİNİ TARTIŞIYOR?

Profesör DR. Özgür Demirtaş gibi büyük ekonomistler bulunurken, nasıl olur da böyle BÜYÜK, ÖNEMLİ ve HALKI ETKİLEYEBİLECEK KONULAR, 1 tane Survivor fenomenine kalıyor?

Gidip birkaç kişiye para verip bir token çıkarıp ömrümü verdim demek kolaydır. Fakat bir projeye sahip olman kripto paralardan anladığını göstermez. Yatırım tavsiyesi vermeden tavsiye vererek, insanların yıllardır biriktirdiği paraya göz dikemezsiniz. Enflasyonun tavan yaptığı bir ülkede insanlar para kazanabilmek adına Ailelerini etkileyebilecek rızklarını ve tüm birikimlerini Sizin gibi kötü niyetli insanlara güvenerek bu tür sitelere yatırıyor!

SAKIN REKLAMINI YAPMADIM DEMEYİN! ELİMDE BİRKAÇ TANE KULLANICILAR TARAFINDAN GELEN SS MEVCUTTUR! ŞAHİT ARARSANIZ, DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZİ GÖSTEREBİLİRİZ!

SİZ DEĞERLİ OKUYUCULARIMA UYARIMDIR; ABONESİ ÇOK OLANLARA TANRI GÖZÜYLE BAKMAYI BIRAKIN!

Bu zaten Beste Uyanık’ın İlk Vukuatı Değil!

Bir yatırımcı ve izleyicinin iddialarına göre, Geçtiğimiz aylarda Gram Altın Yıl sonuna kadar 630 TL olacak şeklinde video paylaşmış, Gram altın 1000 TL’nin üzerine çıkınca videoyu (gizliye) almış! Yıl sonunda Gram altın 630 tl olursa, bakın size demiştim diyecek! BESTE Onlarca insanın hakkında girdin! Ve tek sorun, bunu bilerek ve isteyerek yaptın!

Youtube kanalımızda bu sitelerin dolandırıcı olduğunu sizlere bildirmiştik.

Daha önce bu konu hakkında bildirimi yaptıktan sonra ”dolandırıcı değiller, beste hanım gibi insanlar reklamını yaptı” gibi yorumlar aldım. İnsanlar sizlere güveniyor ve fikirlerinizi önemsiyor. İNSANLARIN HAYATINI YOKUŞ AŞAĞI SÜREKLEMEYE HAKKINIZ YOK! BİR TAKİPÇİM TÜM BİRİKİMİNİ 260.000 TL SİZİN YÜZÜNÜZDEN SİTEYE YATIRMIŞ! Bu insanların ve ailelerin hakkını ÖDEYEMEYECEKSİNİZ!

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Ben Sinem. Benim 8 yıllık editörlük geçmişim bulunuyor. 2018 yılından beri kripto paralara ilgi duyuyorum. Sizler için önemli gelişmeleri ve verileri araştırıyorum.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 7 ay önce

    Merhabalar ben bunlara güverek girdik ve binlerce para kaybettik biz bunlardan dava olursak kazanabilirmiyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.